baner Waneko

Komiks

Ant-Man. Druga szansa

Ant-Man. Druga szansa

Scenariusz: Nick Spencer
Rysunki: Ramon Rosanas, Jordan Boyd
Wydanie: I
Data wydania: Lipiec 2018
Seria: Ant-Man, Marvel Now
Druk: kolor
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 167x255 mm
Stron: 120
Cena: 39,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Scott Lang nie jest najlepszym superbohaterem na świecie. Rozwiódł się, siedział w więzieniu, ale teraz dzięki pomocy Iron Mana próbuje zbudować namiastkę normalnego życia dla siebie i swojej córki Cassie. Jednak stare nawyki nie umierają łatwo i wkrótce Ant-Man musi zebrać drużynę złożoną z byłych przestępców, żeby włamać się w pewne pilnie strzeżone miejsce... i ocalić to, co kocha najbardziej na świecie.

Tę opowieść o znanym z filmów Marvela złodzieju, który potrafi porozumiewać się z mrówkami i zmniejszać do ich rozmiaru, napisał Nick Spencer (Secret Avengers, Iron Man 2.0.). Rysunki są dziełem Ramona Rosanasa (Marvel 1602: Spider-Man, Night of the Living Deadpool).

[opis wydawcy]

Galerie

Ant-Man. Druga szansa Ant-Man. Druga szansa Ant-Man. Druga szansa

Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

AnonimowyGrzybiarz -

Wydany niedawno "Ant-man" z Marvel Now to jeden z fajniejszych tytułów w superbohaterskiej ofercie Egmontu. Z jednej strony sporo humoru i odjechanych pomysłów (jest robot-nazista!), a z drugiej życióweczka - brak pracy, brak kasy, relacje z rodziną w strzępach i kryzys wieku średniego. Szczerze, na luzie, z dystansem i - co ważne - niegłupio.Recenzja:

http://mnichhistorii.blogspot.com/2018/07/asuch-tom-1-jeff-lemire-vertigo-ant-man.html