reklama

Komiks

Catwoman #03: Pod presją

Catwoman #03: Pod presją

Scenariusz: Ed Brubaker
Rysunki: Paul Gulacy, Jimmy Palmiotti
Okładka: Cameron Stewart
Wydanie: I
Data wydania: Kwiecień 2018
Seria: Catwoman, DC Deluxe
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Druk: kolor
Oprawa: twarda, obwoluta
Format: 180x275 mm
Stron: 312
Cena: 99,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328119253
WASZA OCENA
4.00
Średnia z 1 głosów
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Trzeci tom przygód Seliny Kyle, znanej jako Catwoman – pięknej i sprytnej złodziejki, a zarazem superbohaterki walczącej po stronie Batmana.

Catwoman próbuje zaprowadzić porządek na East Endzie, ale dzielnicą wciąż rządzą gangi. Podczas gdy Batman snuje plany powstrzymania fali przemocy w całym mieście, Kotka ogranicza się do swojej okolicy, będącej najbiedniejszą częścią Gotham. Gdy jeden z najbliższych przyjaciół Seliny trafia do szpitala, bohaterka zostaje zmuszona do poradzenia sobie z przerażającym zabójcą mafii znanym jako Zeiss. Osobnika tego boi się nawet Batman, bo szaleniec jest bezlitosny i niemal nie do powstrzymania. Czy Catwoman zdoła go pokonać? I jak poradzi sobie podczas nadchodzącej wojny gangów, która obejmie całe Gotham? Selina nigdy wcześniej nie stawała przed tak wielkimi wyzwaniami.

Ostatni tom opowieści o Catwoman stworzyli: wielokrotnie nagradzany scenarzysta Ed Brubaker (Captain America, Sleeper) oraz rysownicy Paul Gulacy (Batman: Prey) i Jimmy Palmiotti (Harley Quinn).

[opis wydawcy]

Recenzja

Hałaśliwe potknięcie kociej włamywaczki, Jan Sławiński

Galerie

Catwoman #03: Pod presją Catwoman #03: Pod presją Catwoman #03: Pod presją

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-