baner

Komiks

Uniwersum DC - Odrodzenie

Uniwersum DC - Odrodzenie

Scenariusz: Geoff Johns
Rysunki: Gary Frank, Ethan Van Sciver, Ivan Reis, Phil Jimenez
Wydanie: I
Data wydania: Sierpień 2017
Seria: DC Deluxe, Odrodzenie
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Druk: kolor
Oprawa: twarda, obwoluta
Format: 180x275 mm
Stron: 96
Cena: 69,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328127050
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Album Uniwersum DC – Odrodzenie rozpoczyna nową komiksową erę w dziejach świata superbohaterów DC Comics. Jest również niezbędnym wprowadzeniem do wszystkich komiksów superbohaterskich, które bedą się ukazywać w Klubie Świata Komiksu w serii Odrodzenie od września 2017.

Wally West – niegdyś znany jako Kid Flash, a potem Flash – został uwięziony poza czasem i przestrzenią, przez co nikt dziś nie pamięta, że w ogóle istniał. Tylko on wie, że ktoś skradł wszystkim ludziom dziesięć lat życia, w wyniku czego rzeczywistość uległa poważnym zmianom.

Aby znaleźć winnego zamieszania i uświadomić przyjaciołom, co się dzieje, Wally musi powrócić na Ziemię. Niestety, wszelkie jego próby kończą się niepowodzeniem. Ulegający powolnemu unicestwieniu Flash zdaje sobie sprawę, że tylko od niego zależy los wszechświata.

Scenariusz komiksu napisał Geoff Johns, autor wielu bestsellerowych albumów (m.in. Liga Sprawiedliwości), a zilustrowali czołowi rysownicy amerykańscy: Ivan Reis (Liga Sprawiedliwości), Gary Frank (Batman: Ziemia Jeden), Ethan Van Sciver (Green Lantern: Rebirth) oraz Phil Jimenez (Infinite Crisis).

[opis wydawcy]

Recenzja

Ten rzadki dreszcz ekscytacji, Tomasz Kleszcz

Galerie

Uniwersum DC - Odrodzenie Uniwersum DC - Odrodzenie Uniwersum DC - Odrodzenie

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-