baner

Komiks

Skalp #05

Skalp #05

Scenariusz: Jason Aaron
Rysunki: R. M. Guera, Igor Kordey, Timothy Truman, Jill Thompson, Jordi Bernet, Denys Cowan, Dean Haspiel, Brendan McCarthy, Steve Dillon
Okładka: R. M. Guera
Wydanie: I
Data wydania: Sierpień 2017
Seria: Skalp
Tytuł oryginału: Scalped De Luxe Edition Book Five
Rok wydania oryginału: 2016
Wydawca oryginału: Vertigo
Tłumaczenie: Krzysztof Uliszewski
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 170x260 mm
Stron: 252
Cena: 89,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328127067
WASZA OCENA
7.00
Średnia z 1 głosów
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Finał jednej z najlepszych amerykańskich serii ostatnich lat. Tajny agent FBI Dashiell Zły Koń w końcu dowiedział się, kto kilka miesięcy wcześniej zabił jego matkę na odludnej drodze w Południowej Dakocie. Wódz Lincoln Czerwony Kruk zszedł z mrocznej ścieżki, na którą wkroczył wiele lat temu. Teraz, po raz pierwszy w życiu, ci dwaj synowie rezerwatu Prairie Rose mają wspólny cel: odnaleźć i zabić człowieka, który zamordował Ginę Zły Koń.

Czy jednak będą w stanie odłożyć na bok wzajemną niechęć, by wytropić wspólnego wroga? Ostateczna bitwa o duszę rezerwatu wkrótce się rozpocznie – a żołnierze każdej ze stron szykują się do walki na śmierć i życie.

Uznany autor Jason Aaron (Original Sin, Thor, Wolverine, PunisherMAX, Bękarty z Południa) oraz rysownik R. M. Guéra (Batman Eternal, Django Unchained) doprowadzają opowieść o zepsuciu, zdradzie i pokucie do krwawego i oczyszczającego zakończenia.

Komiks tylko dla dorosłych!

[opis wydawcy]

Recenzja

Czerwony kryminał, Krzysztof Zimiński

Galerie

Skalp #05 Skalp #05 Skalp #05

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-