baner

Książka

Koszmar Alicji w Krainie Czarów

Koszmar Alicji w Krainie Czarów

Autor: Jonathan Green
Okładka: Kev Crossley
Ilustracja: Kev Crossley
Wydanie: I
Data wydania: Czerwiec 2016
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Format: A4
Stron: 56
Cena: 26,90 zł
Wydawnictwo: Decomade
ISBN: 9788393879717
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Kilka lat po wydarzeniach „Alicji W Krainie Czarów” i „Po drugiej stronie lustra” Alicja ponownie trafia do Krainy Czarów, by ocalić świat grających kart i gadających zwierząt przed coraz bardziej szaloną Królową Kier. Jednak nie wszystko jest takie, jakim się zdaje w tym wiecznie zmieniającym się świecie snów i marzeń. Okazuje się, że Alicja sama musi walczyć, bo to właśnie ona potrzebuje ratunku i wyzwolenia z koszmaru, który opanowuje całą krainę.


Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co by było, gdyby Alicja nie sięgnęła po butelkę z napisem „wypij mnie”? Albo gdyby nie wstąpiła do Kapelusznika,
Marcowego Zajączka i Susła na herbatę? Teraz możesz się dowiedzieć i – co więcej – wziąć w tym udział! Koszmar Alicji w Krainie Czarów powstał jako dodatek do książki Johnathana Greena „Alice’s Nightmare in Wonderland Choose Your Path Adventure Book”. Grafiki wykreował Kev Crossley, autor ilustracji do komiksów i poradników RPG (2000AD, KISS 4K and Warhammer 40,000). Jednak to OD CIEBIE zależy jak ostatecznie będzie wyglądał fantastyczny świat stworzony przez tych dwóch artystów.

Czy jesteś gotowy, aby wskoczyć wraz z Johnatanem Greenem i Kevem Crosleyem do Króliczej Nory?

[opis wydawcy]

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-