reklama

Komiks

Amerykański Wampir #08

Amerykański Wampir #08

Scenariusz: Scott Snyder
Rysunki: Rafael Albuquerque
Okładka: Rafael Albuquerque
Wydanie: I
Data wydania: Styczeń 2017
Seria: Amerykański Wampir, Obrazy Grozy
Tytuł oryginału: American Vampire vol. 8
Tłumaczenie: Paulina Braiter
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 170 x 260 mm
Stron: 144
Cena: 69,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328118973
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Ósmy tom serii kontynuuje opowieść rozgrywającą się w roku 1965. Trwa nierówna walka między osłabionymi siłami dobra a potężnym Szarym Kupcem. Niedobitki Wasalów Gwiazdy Zarannej starają się powstrzymać zastępy służące demonicznemu przybyszowi, ale przegrywają starcie za starciem. Tymczasem pierwszemu amerykańskiemu wampirowi Skinnerowi Sweetowi, jego przyjaciółce Pearl Jones i agentowi Poolowi udaje się przeżyć spotkanie z Kupcem. Dochodzą wtedy do wniosku, że muszą odszukać tych członków WGZ, którzy zeszli do podziemia.

Tak rozpoczyna się rozgrywka na ziemi i w komosie, której stawką jest ocalenie świata oraz zachowanie rodzaju ludzkiego, a także... rodzaju wampirzego. Do czego dąży Szary Kupiec, skoro zabija lub przekształca w odrażające potwory nawet pradawnych krwiopijców? Zagadka straszliwego wroga okaże się sięgać znacznie dalszej przeszłości, niż ktokolwiek z bohaterów mógłby sobie wyobrazić...

Autorami bestsellerowej serii są gwiazdy komiksu amerykańskiego: scenarzysta Scott Snyder (Batman, Detective Comics, Swamp Thing) i rysownik Rafael Albuquerque (Blue Beetle, Superman/Batman).

[opis wydawcy]

Recenzja

Wampiry w kosmosie!, Jan Sławiński

Galerie

Amerykański Wampir #08 Amerykański Wampir #08 Amerykański Wampir #08

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-