baner

Komiks

Username: Evie

Username: Evie

Scenariusz: Joe Sugg
Rysunki: Amrit Birdi
Kolor: Joaquin Pereyra
Wydanie: I
Data wydania: Czerwiec 2016
Tłumaczenie: Tomasz Brzozowski, Julia Diduch
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 170 mm x 234 mm
Stron: 192
Cena: 39,99 zł
Wydawnictwo: Insignis
ISBN: 978-83-65315-28-1
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Joe Sugg, swoim fanom znany jako ThatcherJoe, to niezwykle popularny brytyjski youtuber. Przygodę z vlogowaniem rozpoczął od gościnnych występów na kanale swojej siostry – Zoelli, by zaledwie kilka lat później stać się jedną z najciekawszych osobowości YouTube’a. Bezpretensjonalnymi i zabawnymi filmikami zjednał sobie miliony fanów na całym świecie.

Joe od najmłodszych lat spędzał długie godziny przeglądając komiksy. Jego początki w roli komiksowego twórcy wiążą się z zadaniem domowym, które miał przygotować na zajęcia z medioznawstwa. Te pierwsze próby sprawiły, że Joe bliżej zainteresował się procesem powstawania powieści graficznej oraz postanowił stworzyć swoją własną. Efektem jego pracy jest „Username: Evie”.

„Username: Evie” opowiada o perypetiach nastoletniej Evie, która dobrze wie, co czuje osoba odrzucona przez rówieśników. Właśnie z tego powodu często marzy o ucieczce dokądkolwiek, gdzie w końcu mogłaby być sobą. Ojciec Evie w sekrecie tworzy wirtualną idylliczną krainę przeznaczoną wyłącznie dla niej. Ten prezent bezpowrotnie zmieni życie dziewczyny. Czy nowy świat faktycznie okaże się tym wyśnionym? A może najgorsze jest dopiero przed Evie?


[opis wydawcy]

Galerie

Username: Evie Username: Evie Username: Evie Username: Evie Username: Evie Username: Evie Username: Evie

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-