baner

Komiks

Daogopak #03: Tajemnica karpackiego molfara

Daogopak #03: Tajemnica karpackiego molfara

Scenariusz: Maksym Prasołow
Rysunki: Oleksij Czebykin
Kolor: Witalij Kobilanskij
Wydanie: I
Data wydania: Maj 2016
Seria: Daogopak
Tłumaczenie: Paweł Timofiejuk
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 210 x 280 mm
Stron: 60
Cena: 49,00 zł
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nebeskey
ISBN: 978-83-65527-10-3
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Wojna jest nieunikniona. Sułtan został odsunięty od władzy, w rzeczywistości jest egzotycznym owocem w ogrodzie nieograniczonych pragnień wezyra. Sam Wezyr po raz kolejny wraz z asasynami i janczarami próbuje zabić spadkobiercę, Ari-san i Kozaków. Żona sułtana wyruszyła do Podziemnej Siczy na spotkanie z Wyrocznią, aby odnaleźć swoje dziecko. Oleś Skorowoda i Kazimierz Żeromski niespodziewanie spotykają się w Kijowie i dzięki magii charakterników wyruszają do Karpat, aby wziąć udział w międzynarodowym turnieju rycerskim. Oleś odnajduje swoją drogę w magicznym świecie molfarów, strażników karpackich tajemnic. Dzięki technicznemu geniuszowi Mozgowego i Otto von Leibniza, na lądowym statku do Karpat zmierza i reszta kompanii pod kierownictwem Tarasa. Czekają na nich nowe wyzwania i starzy wrogowie.

Autorzy o 3 tomie:

Ta księga jest ostatnią częścią trylogii Daogopak. Nasi bohaterowie nadal pokonują przeszkody na szlaku serca i samodoskonalenia. Odkrywają siłę magii i poznają transcendentalny świat, znajdują nowych przyjaciół i wyrzekają się przepychu. Takimi działaniami prawdziwi bohaterowie tworzą historię. Ale historia - to księga, która pisze sama siebie, zmieniając jednocześnie przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

[opis wydawcy]

Galerie

Daogopak #03: Tajemnica karpackiego molfara Daogopak #03: Tajemnica karpackiego molfara Daogopak #03: Tajemnica karpackiego molfara Daogopak #03: Tajemnica karpackiego molfara

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-