baner

Komiks

Niezła draka, Drapak! #2: Cypel strachu

Niezła draka, Drapak! #2: Cypel strachu

Scenariusz: Bartosz Sztybor
Rysunki: Tomasz Kaczkowski
Wydanie: I
Data wydania: Październik 2016
Seria: Niezła draka, Drapak!, Konkurs im. Janusza Christy
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 215x290 mm
Stron: 48
Cena: 24,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328118379
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Drugi tom przygodowej opowieści dla dzieci narysowanej w nowoczesnym stylu cartoonowym. Kontynuacja historii nagrodzonej w drugiej edycji "Konkursu imienia Janusza Christy na komiks dla dzieci".

Kornel jest z pozoru spokojnym właścicielem antykwariatu, ale kiedy zachodzi potrzeba, zakłada kostium i staje się superbohaterem znanym jako Drapak. Walczy ze złoczyńcami atakującymi Miasto Nasze oraz pomaga potrzebującym. Teraz wsparcia potrzebuje strachliwy Szeryf, który nie może sobie poradzić z plagą porwań dzieci. Drapak rusza tropem nieuchwytnego złoczyńcy, lecz śledztwo komplikują mu problemy osobiste z najbliższym przyjacielem i dziewczyną, która mu się podoba. W końcu jednak trafia na ślad porywacza i odkrywa niezwykłe motywy jego postępowania. Bohater Miasta Naszego będzie musiał wykorzystać cały swój spryt, aby rozwikłać sprawę, a jednocześnie zachować w tajemnicy swoją prawdziwą tożsamość.

Scenariusz komiksu napisał Bartosz Sztybor, a rysunki są dziełem łodzianina Tomasza Kaczkowskiego, członka zimnofalowego zespołu Wieże Fabryk.

[opis wydawcy]

Recenzja

Nieustraszony Drapak, Maciej Gierszewski

Galerie

Niezła draka, Drapak! #2: Cypel strachu Niezła draka, Drapak! #2: Cypel strachu Niezła draka, Drapak! #2: Cypel strachu

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-