Komiks

Wieczny Batman #01
WASZA OCENA
6.00
Średnia z 1 głosów
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Gigantyczna saga o wiecznym Batmanie składa się z rozdziałów pisanych i rysowanych przez prawie dwudziestu autorów, ale - co ważne - opowiada jedną historię.

Komisarz Gordon sprowadza do miasta młodego porucznika Barda, którego uważa za człowieka idealnego do walki ze zorganizowaną przestępczością i do współpracy z Batmanem. Jednak sam Gordon podczas jednej z akcji popełnia fatalny błąd, którego konsekwencją jest śmierć wielu ludzi. Komisarz trafia do więzienia, a wtedy zostaje wcielony w życie diaboliczny plan, mający na celu zniszczenie każdego przejawu dobra i prawości w Gotham. Batman, Batgirl, Red Robin, Batwoman, Alfred, nieliczni nieprzekupni policjanci i tajemnicza agentka służb specjalnych robią, co mogą, aby powstrzymać narastające zło, ale z każdym dniem zagrożeń przybywa….

Pośród autorów opowieści znajdują się twórcy tak znani, jak: Scott Snyder (Amerykański Wampir, Swamp Thing), James Tynion IV (Szpon, Detective Comics), Jason Fabok (Liga Sprawiedliwości) czy Dustin Nguyen (Superman/Batman, Amerykański Wampir).

[opis wydawcy]

Recenzja

Nietoperz na zawsze, Tomasz Kleszcz

Galerie

Wieczny Batman #01 Wieczny Batman #01 Wieczny Batman #01

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-