baner

Książka

Stwórz swoją własną stronę WWW. Komiksowy kurs HTML-a, CSS-a i WordPressa

Stwórz swoją własną stronę WWW. Komiksowy kurs HTML-a, CSS-a i WordPressa

Scenariusz: Nate Cooper
Rysunki: Nate Cooper
Data wydania: Luty 2016
Oprawa: miękka
Stron: 256
Cena: 49,00 zł
Wydawnictwo: Helion
ISBN: 9788328317826
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Tworzenie stron WWW, czyli wspaniała wyprawa w krainę znaczników! Dzień dobry, oto Kim. Kim wyrusza właśnie na wyprawę, której celem jest opanowanie różnych elementów potrzebnych do wykonania strony internetowej. Musi poznać język HTML i kaskadowe arkusze stylów, a potem powędrować dalej: do miasta WordPress. Na szczęście Kim nie jest sama — towarzyszy jej pies Tofu, a w pokonywaniu różnych trudności pomagają jej Guru, Glinda i Wendy. Dołącz do Kim, a uda Ci się w mig poznać podstawy kilku naprawdę przydatnych technologii.
Kto powiedział, że nauka musi być nudna? Ten zabawny, interesujący poradnik opracowany w postaci komiksu pozwoli Ci w miłej i relaksującej atmosferze nauczyć się tworzenia stron internetowych, czyli czegoś, co już się stało standardem w wielu dziedzinach życia. Dzięki tej książce nauczysz się posługiwać znacznikami HTML, napiszesz kod CSS określający sposób wyświetlania Twojej strony, dowiesz się, jak skonfigurować WordPress, a także wybierzesz firmę świadczącą usługi hostingowe, umieścisz swoją stronę na serwerze i wybierzesz dobrą nazwę domeny. Zapraszamy Cię do świata Kim!
Pierwszy dzień zajęć Kłopoty ze znacznikami HTML Kim upiększa swoją stronę za pomocą CSS Kim w mieście WordPress Przystosowywanie WordPressa do indywidualnych potrzeb i preferencji Wielki start
Daj się porwać przygodzie i stwórz własną stronę WWW!

[opis wydawcy]

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-