baner

Komiks

Wieczne zło

Wieczne zło

Scenariusz: Geoff Johns
Rysunki: David Finch
Tusz: Richard Friend
Kolor: Sonia Oback
Okładka: David Finch, Richard Friend, Sonia Oback
Ilustracja: David Finch, Richard Friend, Sonia Oback, Ivan Reis, Eber Ferreira, Joe Prado, Tomeu Morey, Rod Reis, Ethan Van Sciver, Hi-Fi, Gary Frank, Brad Anderson, Robot Chicken
Wydanie: I
Data wydania: Listopad 2015
Seria: Wieczne zło, Nowe DC Comics
Tytuł oryginału: Forever Evil
Rok wydania oryginału: 2014
Wydawca oryginału: DC Comics
Tłumaczenie: Krzysztof Uliszewski
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 170x260 mm
Stron: 240
Cena: 89,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328110540
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Najpotężniejsi bohaterowie świata nie zdołali przewidzieć, co im się przytrafi! Podczas gdy obrońcy naszej planety sprzeczali się między sobą, istoty z mroczniejszego wymiaru spokojnie się temu przyglądały. Czekały i planowały doskonały atak. Nagle uderzyły. A bohaterowie polegli. Liga Sprawiedliwości rozpadła się. W jej miejsce powstał Syndykat Zbrodni –- bezwzględna klika zabójców, których moce i osobowości są negatywnymi odbiciami Supermana, Batmana, Wonder Woman i innych. Ich cel jest jasny: zapanować nad światem. Na czele tajnego stowarzyszenia największych złoczyńców przeszli przez świat niczym armia, krusząc wszelki opór. Żaden bohater nie mógł im sprostać. Lex Luthor nie jest jednak bohaterem. Przeoczony przez Ultramana i resztę Syndykatu, największy wróg Supermana jest teraz jedyną nadzieją naszego świata. By odeprzeć najeźdźców, stworzy sojusz ze zbieraniny rozmaitych kryminalistów – i jednego legendarnego stróża prawa. Zbliża się wojna, walka geniuszu zła i brutalnej siły, rozumu przeciwko okrucieństwu. I nieważne kto przegra, zło zawsze wygra.

Komiks przyjęty z entuzjazmem w USA łączy wątki z wydanych już przez Egmont albumów: Shazam!, Amerykańska Liga Sprawiedliwości, tom 1, Najbardziej niebezpieczni i Liga Sprawiedliwości, tom 4, Trójka.

[opis wydawcy]

Recenzja

Najlepsi z najgorszych łotrów, Jan Sławiński

Galerie

Wieczne zło Wieczne zło Wieczne zło

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-