Komiks

Opowieści niestworzone #1: Planeta uciętych kończyn

Opowieści niestworzone #1: Planeta uciętych kończyn

Scenariusz: Łukasz Mazur
Rysunki: Łukasz Mazur
Okładka: Daniel Chmielewski
Wydanie: III
Data wydania: Październik 2015
Seria: Opowieści niestworzone
Rok wydania oryginału: 2014
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Format: 16 x 23 cm
Stron: 28
Cena: 17,00 zł
Wydawnictwo: ATY
Nakład: 69 numerowych egzemplarzy
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
"Planeta uciętych kończyn" to historia rozpoczynająca awanturniczą serię sajensfikszyn pod niezwykle wyszukanym tytułem "Opowieści niestworzone".

W pierwszej odsłonie Człowiek Rakieta i jego pomocnik zabiorą czytelników w mrożącą krew w żyłach, lasującą mózg i wypacającą ostatnie złoża dobrego smaku podróż na daleką Sumatrę, gdzie będą musieli stawić czoła kosmicznym tubylcom i odbić z ich rąk pewną ziemiankę.

Czy uda im się wrócić na naszą planetę!? Co ich spotka w przestrzeni kosmicznej!? I jak bardzo tytułowe kończyny dadzą im się we znaki?!

Na te oraz wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w "Planecie..." oraz siedmiotomowej encyklopedii PWN. Nic już nie będzie takie samo!

===

Na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w 2014 r. komiks został uhonorowany nagrodą publiczności dla najlepszego polskiego albumu komiksowego 2013/2014. I właśnie z okazji rocznicy tego spodziewanego sukcesu do sprzedaży trafia trzecie wydanie komiksu z limitowaną i numerowaną grafiką oraz fenomenalną okładką Daniela Chmielewskiego ("Zapętlenie"). Nakład tego wydania to jedyne 69. numerowanych egzemplarzy!

[opis wydawcy]

Galerie

Opowieści niestworzone #1: Planeta uciętych kończyn Opowieści niestworzone #1: Planeta uciętych kończyn Opowieści niestworzone #1: Planeta uciętych kończyn

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-