baner

Komiks

Opowieści niestworzone: Usta pełne śmierci - Wielka Kolekcja Komiksów Łazura / Artist's Edition

Opowieści niestworzone: Usta pełne śmierci - Wielka Kolekcja Komiksów Łazura / Artist's Edition

Scenariusz: Łukasz Mazur
Rysunki: Łukasz Mazur
Okładka: Łukasz Mazur
Wydanie: II
Data wydania: Październik 2015
Seria: Opowieści niestworzone
Rok wydania oryginału: 2014
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Format: A4
Stron: 28
Cena: 22,00 zł
Wydawnictwo: ATY
Nakład: 200 numerowanych egzemplarzy
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
"Usta pełne śmierci" zachwyciły czytelników i krytyków komiksowych na całym globie. Do tej pory komiks ukazał się w wersji polskiej i angielskiej (dwa wydania), a od miesięcy na niemieckim rynku toczą się bitwy o kupno praw do tej historii. Nie dziwi więc, że przyszedł czas na ekskluzywne wydanie komiksu na rodzimym rynku.

Tym razem w ręce czytelników trafi powiększona o dwie strony pełne walki historia w formacie A4, wzbogacona o biogram głównej bohaterki. Ale to dopiero początek! Głównym daniem albumu "Usta pełne śmierci - Wielka Kolekcja Komiksów Łazura / Artist's Edition" jest możliwość zajrzenia do szuflady twórcy, zapoznania się z oryginalnymi planszami, szkicami, notatkami i concept artami wzbogaconymi o komentarz autorski. To pierwsza taka pozycja na rodzimym rynku, czerpiąca garściami z bardzo modnych kolekcjonerskich wydań komiksów z samej Ameryki.

Wydanie posiada dwie okładki (flipbook) oraz jest limitowane do jedynie dwustu numerowanych egzemplarzy.

Dla osób, które nie słyszały jeszcze o tym komiksie (czy są takie?!) przypominamy jego krótki opis: jedna strona wstępu i dziewięć wpie#$%lu.

W roli głównej Fantomah - postać stworzona przez Fletchera Hanksa (1887-1976) w 1940 roku.

[opis wydawcy]

Galerie

Opowieści niestworzone: Usta pełne śmierci - Wielka Kolekcja Komiksów Łazura / Artist's Edition Opowieści niestworzone: Usta pełne śmierci - Wielka Kolekcja Komiksów Łazura / Artist's Edition Opowieści niestworzone: Usta pełne śmierci - Wielka Kolekcja Komiksów Łazura / Artist's Edition

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-