baner

Książka

Kurs rysowania zwierząt z kreskówek

Kurs rysowania zwierząt z kreskówek

Autor: Christopher Hart
Wydanie: I
Data wydania: Wrzesień 2015
Tłumaczenie: Agnieszka Chodkowska-Gyurics
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 210x270 mm
Stron: 224
Cena: 29,90 zł
Wydawnictwo: RM
ISBN: 978-83-7773-410-0
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Każdy, kto chce rysować kreskówki, musi umieć szkicować zwierzęta, a ta książka to najbardziej kompletny poradnik poświęcony tworzeniu takich postaci. Prezentuje wiele zabawnych kreskówkowych stworzeń, którym nie sposób się oprzeć. Jest wypełniona po brzegi mnóstwem rysunków czworonogów w najróżniejszych pozach, robiących śmieszne miny.

Zawiera dokładne instrukcje tworzenia postaci "krok po kroku" ze szczególnym uwzględnieniem pingwinów, mamutów, lwów, niedźwiedzi i wielu, wielu innych — znanych z filmowych animacji ostatnich lat. Podpowiada, jak umieścić kreskówkowe futrzaki w zabawnych sytuacjach i jak stworzyć własne, oryginalne postacie zwierzęce.

Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz przygodę z ołówkiem i kartką papieru, Kurs rysowania zwierząt z kreskówek nauczy cię wszystkiego, czego potrzebujesz, by rysować zwierzaki od czubka głowy po koniec ogona.

Christopher Hart to autor bestsellerów poświęconych rysowaniu i kreskówkom. Jego książki stały się biblią adeptów rysunku na całym świecie. Sprzedały się w ponad 3,1 miliona egzemplarzy (tylko w języku angielskim). Przetłumaczono je na dwadzieścia języków.


[opis wydawcy]

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-