baner

Komiks

Bois-Maury #5: Oko niebios

Bois-Maury #5: Oko niebios

Scenariusz: Yves H.
Rysunki: Hermann
Wydanie: I
Data wydania: Wrzesień 2015
Seria: Bois-Maury
Tłumaczenie: Wojciech Birek
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 215x290 mm
Stron: 48
Cena: 39,90 zł
Wydawnictwo: Wydawnictwo Komiksowe
ISBN: 978-83-7961-252-9
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Rok 1660. Jukatan. "El Senor" Bois-Maury towarzyszy ekspedycji, która z trudem przedziera się przez bujną i gęstą roślinność puszczy w poszukiwaniu złota ukrytego w wielkim, zaginionym mieście. Jest jedynym  Francuzem w grupa, której dowódcami są Hiszpanie. W samym sercu puszczy zostają zaatakowani przez Indian. Hiszpanie za wszelką cenę chcą wydostać się z wrogiej dżungli, zaś Bois-Maury upiera się kontynuować ekspedycję. 

Co przyniesie mu zaginione miasto? Bogactwo? Śmierć? Poznaj zakończenie sagi o rodzie Bois-Maury, która podbiła serca fanów komiksu w całej Europie.

„Bois-Maury” to komiksowy fresk o średniowieczu. Barbarzyńskie, pokryte błotem średniowiecze, zarazem żałosne i wzniosłe przyniosło sukces tej mitycznej serii, w której u boku mistrza Hermanna rolę scenarzysty zajął jego syn, Yves H.

Wydawnictwo Komiksowe opublikowało już kilka komiksów tego rodzinnego duetu - „Stacja 16", której akcja dzieje się na pokrytym lodem radzieckim archipelagu i „Bez przebaczenia” - mistrzowski western nawiązujący do klasyki gatunku. Polecamy! 

[opis wydawcy]

Galerie

Bois-Maury #5: Oko niebios Bois-Maury #5: Oko niebios Bois-Maury #5: Oko niebios Bois-Maury #5: Oko niebios

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-