reklama baner reklama
baner

Komiks

All New X-Men #01: Wczorajsi X-Men

All New X-Men #01: Wczorajsi X-Men

Scenariusz: Brian Michael Bendis
Rysunki: Stuart Immonen
Tusz: Wade von Grawbadger
Kolor: Marte Gracia
Ilustracja: Jeffrey Scott Campbell, Nei Ruffino, Skottie Young, Joe Quesada, Danny Miki, Richard Isanove, Stuart Immonen, Paolo M. Rivera, Pasqual Ferry, Ed McGuinness, Morry Hollowell, Jim Cheung, Mark Morales, Justin Ponsor, Olivier Coipel
Wydanie: I
Data wydania: Lipiec 2015
Seria: All New X-Men, Marvel Now
Tłumaczenie: Kamil Śmiałkowski
Druk: kolor
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 165x235 mm
Stron: 120
Cena: 39,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 978-83-281-1051-9
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Gdy przed laty piątka nastolatków (Cyclops, Marvel Girl, Iceman, Angel i Beast) tworzyła pierwszy oryginalny skład X-Men, rzeczywistość była znacznie prostsza. Dziś ci z nich, którzy przeżyli, są już dawno dorośli. Jedni stracili złudzenia, a inni wciąż wierzą w stare ideały. I nagle w tym skomplikowanym pełnym chaosu i śmierci świecie pojawiają się tamci młodzi X-Men. Cała piątka, wyrwana ze swoich czasów musi zmierzyć się ze swoimi dorosłymi wersjami, z odpowiedzialnością za czyny, które dopiero popełnią, z rzeczywistością, która przerasta ich na wielu poziomach.

Scenarzysta Brian Michael Bendis (Avengers, Tajna Inwazja, Ultimate Spider-Man) i rysownik Stuart Immonen (Ultimate Spider-Man, New Avengers) stworzyli wspólnie jeden z najciekawszych superbohaterskich komiksów ostatnich lat, w którym nostalgia splata się z szybką akcją, ciekawą intrygą i sporą porcją humoru.

[opis wydawcy]

Recenzja

Przyszłość, która minęła, Przemysław Pawełek

Galerie

All New X-Men #01: Wczorajsi X-Men All New X-Men #01: Wczorajsi X-Men All New X-Men #01: Wczorajsi X-Men

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-