Komiks

Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy #2: Morze Potworów

Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy #2: Morze Potworów

Scenariusz: Rick Riordan, Robert Venditti
Rysunki: Attila Futaki
Kolor: Tamas Gaspar
Wydanie: I
Data wydania: Lipiec 2015
Seria: Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy
Tytuł oryginału: Percy Jackson and the Olympians: The Sea of Monsters: The Graphic Novel
Rok wydania oryginału: 2013
Wydawca oryginału: Hyperion Books
Tłumaczenie: Agnieszka Fulińska
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 155x235 mm
Stron: 128
Cena: 29,90 zł
Wydawnictwo: Galeria Książki
ISBN: 978-83-64297-52-6
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
W porywającym, dowcipnym i cieszącym się ogromną popularnością dalszym ciągu opowieści rozpoczętej w Złodzieju pioruna Percy wraz z przyjaciółmi musi udać się w rejs po Morzu Potworów, aby ocalić obóz. Najpierw jednak odkryje szokującą rodzinną tajemnicę, która każe mu się zastanowić, czy to, że Posejdon uznał go za syna, jest zaszczytem czy okrutnym żartem. Siódma klasa była dla Percy’ego Jacksona wyjątkowo spokojna. Żaden potwór nie przedostał się na teren jego nowojorskiej szkoły. Ale kiedy niewinna gra w zbijanego z kolegami z klasy zmienia się w śmiertelną rozgrywkę z brutalną bandą olbrzymów-ludożerców… sprawy przyjmują paskudny obrót. Niespodziewana wizyta Annabeth, przyjaciółki Percy’ego, oznacza kolejne złe wieści: magiczna granica broniąca Obozu Herosów została zniszczona przez truciznę podrzuconą przez tajemniczego wroga. Jeśli lekarstwo nie znajdzie się na czas, jedyna bezpieczna przystań dla herosów przestanie istnieć.

[opis wydawcy]

Galerie

Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy #2: Morze Potworów Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy #2: Morze Potworów Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy #2: Morze Potworów

Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

naomi11 -

Ekstra są komiksy R. Riordana, Morze Potworów wciągnęło mnie mocno i nie rozczarowało po przeczytaniu wcześniej książki :)