baner

Komiks

Batman. Detective Comics #04: Gniew

Batman. Detective Comics #04: Gniew

Scenariusz: John Layman
Rysunki: Jason Fabok, Andy Clarke
Okładka: Jason Fabok
Wydanie: I
Data wydania: Maj 2015
Seria: Batman. Detective Comics, Nowe DC Comics
Wydawca oryginału: DC Comics
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 170 x 260 mm
Stron: 264
Cena: 89,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328110212
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Czwarty tom przygód Batmana w serii Batman Detective Comics prezentującej zmagania Mrocznego Rycerza z kryminalnymi zagadkami Gotham.

W tym tomie Batman próbuje walczyć z zarazą zamieniającą zwykłych mieszkańców w potwory, ściera się z władcą przestępczego świata, który walczy zarówno z herosami, jak i złoczyńcami, czy też jako mistrz sztuk walki usiłuje pokonać zabójczynię posiadającą mistyczne zdolności. Mroczny Rycerz zrobi wszystko, co w jego mocy, aby uratować swoje miasto. Batmana wspierają obrońcy prawa. Oficerowie z Komendy Policji w Gotham narażają życie każdego dnia, aby chronić niewinnych i stawiać przestępców przed wymiarem sprawiedliwości. Ich życiu zagraża niebezpieczeństwo. Na ulicach miasta pojawił się seryjny zabójca zabijający wyłącznie policjantów. Przedstawia się jako Gniew.

Wielokrotny zdobywca nagrody Eisnera, scenarzysta John Layman (Chew) oraz utalentowani rysownicy: Jason Fabok (Batman: Mroczny Rycerz), Andy Clarke (Batman And Robin), Scott Eaton (Forever Evil: Arkham War) przedstawiają opowieść o przemocy i zemście!

[opis wydawcy]

Recenzja

Chaos w Gotham, Jan Sławiński

Galerie

Batman. Detective Comics #04: Gniew Batman. Detective Comics #04: Gniew Batman. Detective Comics #04: Gniew

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-