Nowe Teksty

Nightwing #02: Blüdhaven, Tom Taylor [recenzja]
Jak komiks ocenił Sławiński?
Okładka miesiąca: marzec-maj 2024
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
Mity Cthulhu według Lovecrafta [recenzja]
Jak komiks ocenił Pawełek?

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

Komiks

Młody czasopodróżnik / Donald & Simon

Młody czasopodróżnik / Donald & Simon

Scenariusz: Ralph Niese
Rysunki: Ralph Niese
Okładka: Ralph Niese
Wydanie: I
Data wydania: Styczeń 2015
Tłumaczenie: Aneta Kaczmarek
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Format: 148 x 210 mm
Stron: 40
Cena: 20 zł
Wydawnictwo: ATY
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
„Młody Czasopodróżnik” to zbiór wielu pomysłów i postaci z ostatnich 6-9 lat twórczości autora; postać Młodego Czasopodróżnika została wprowadzona w celu połączenia luźnych pomysłów i ostatecznie stworzeniu kompletnej sagi fantasy. Mowa w niej o ludzkiej rasie, głupocie, fanatyzmie religijnym, nienawiści, technice, miłości i wszystkim po trosze; to wszystko upchnięte w kanwę s-f, w opowieściach w których roi się przedziwnych światów, kosmosu, gwiezdnych rabusiów, amazonek, apokaliptycznych wizji przyszłości, obcych, mieczy i magii, wspaniałych broni i zabawnych epizodów.

„Donald i Simon” stanowią jedynie fragment uniwersum Młodego Czasopodróżnika – to dwójka chłopaków zainteresowanych nauką, mają odpowiednio po 15 i 13 lat. Donald odziedziczył Studia Hello po tym jak jego rodzice i wujek zaginęli podczas wyprawy na odległą planetę. Jego baza znajduje się w Nowej Szwecji, jego sąsiadem jest aztecki kolega Simona z którym zarządza agencją Shoe „Quasi Wear” (co dobitnie zaprezentowano w kalendarzu Młodego Czasopodróżnika na rok 2015), agencję figurek, laboratorium badawcze, zakład pojazdów oraz studio nagraniowe Hello. Wspólnie odbywają podróże by poznać znajomych i zwolenników rodziny Hello. A czasem wyruszają na przygodę po prostu by dobrze się bawić.


[opis wydawcy]

Galerie

Młody czasopodróżnik / Donald & Simon Młody czasopodróżnik / Donald & Simon Młody czasopodróżnik / Donald & Simon Młody czasopodróżnik / Donald & Simon Młody czasopodróżnik / Donald & Simon

Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

RasputinIsTheMaster! -

Aneta Kaczmarek to osoba godna polecenia jako tłumacz!Komiks zapowiada się ciekawie...