baner

Komiks

Opowieści niestworzone #1: Planeta uciętych kończyn

Opowieści niestworzone #1: Planeta uciętych kończyn

Scenariusz: Łukasz Mazur
Rysunki: Łukasz Mazur
Okładka: Łukasz Mazur
Wydanie: II
Data wydania: Styczeń 2015
Seria: Opowieści niestworzone
Rok wydania oryginału: 2014
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Format: 16 x 23 cm
Stron: 28
Cena: 12,00 zł
Wydawnictwo: ATY
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Ściśle limitowane drugie wydanie powstało z okazji drugiej edycji festiwalu Złote Kurczaki (17 stycznia, Wrocław, Krzywy komin) i można je było nabyć przy okazji prowadzonego crowdfundingu imprezy, jak również będzie można je dostać podczas samego festiwalu (dla tych, którzy nie będą mieli szczęścia szykowane jest trzecie wydanie, które w szerszej dystrybucji pojawi się na przełomie lutego i marca tego roku).
___________


"Planeta uciętych kończyn" to historia rozpoczynająca awanturniczą serię sajensfikszyn pod niezwykle wyszukanym tytułem "Opowieści niestworzone".

W pierwszej odsłonie Człowiek Rakieta i jego pomocnik zabiorą czytelników w mrożącą krew w żyłach, lasującą mózg i wypacającą ostatnie złoża dobrego smaku podróż na daleką Sumatrę, gdzie będą musieli stawić czoła kosmicznym tubylcom i odbić z ich rąk pewną ziemiankę.

Czy uda im się wrócić na naszą planetę!? Co ich spotka w przestrzeni kosmicznej!? I jak bardzo tytułowe kończyny dadzą im się we znaki?!

Na te oraz wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w "Planecie..." oraz siedmiotomowej encyklopedii PWN.

Nic już nie będzie takie samo!

[opis wydawcy]

Galerie

Opowieści niestworzone #1: Planeta uciętych kończyn Opowieści niestworzone #1: Planeta uciętych kończyn Opowieści niestworzone #1: Planeta uciętych kończyn

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-