Komiks

Kick-Ass #2 & Hit-Girl

Kick-Ass #2 & Hit-Girl

Scenariusz: Mark Millar
Rysunki: John Romita Jr.
Tusz: Tom Palmer
Kolor: Dean White, Michael Kelleher, Dan Brown
Wydanie: I
Data wydania: Grudzień 2013
Seria: Kick-Ass
Tytuł oryginału: Hit-Girl #1-5, Kick-Ass 2 #1-7
Wydawca oryginału: Marvel
Tłumaczenie: Robert Lipski
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Stron: 304
Cena: 99 zł
Wydawnictwo: Mucha Comics
ISBN: 978-83-61319-39-9
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
HIT-GIRL
Mindy McCready, Hit-Girl, poznała sto sposobów na zabicie człowieka. Walki nauczył ją ojciec, superbohater znany jako Big Daddy. Razem z nim wykorzystywała swoje umiejętności do likwidowania przestępców, gangsterów i superzłoczyńców.

Po śmierci Big Daddy’ego dziewczynka próbuje żyć normalnie – w nowym domu, z mamą i ojczymem. Zawiera też układ z Kick-Assem: wyszkoli go na prawdziwego bohatera, a on nauczy ją, jak być zwyczajną nastolatką.

Kiedy jednak na czele pięciu mafijnych rodzin staje nowy przywódca, powrót do normalnego życia będzie musiał zostać odłożony na później.

KICK-ASS 2
Kick-Ass i mała ale zabójcza Hit-Girl dobrali się mafii i do skóry – i zwyciężyli. Po tym ich wyczynie superbohaterowie stali się modni. Wszyscy chcieli nimi zostać.

Jaki będzie następny krok Kick-Assa? Dołączenie do superdrużyny. Ale jego były sojusznik, Red Mist, uważa, że bohaterowie to przeżytek. Postanawia więc zostać superzłoczyńcą. Czy Kick-Ass zdoła ocalić najbliższych oraz powstrzymać Red Mista i jego ekipę łotrów? Czy kiedy na Times Square dojdzie do zamieszek, nasz bohater zdoła ujść z życiem?

Dodatkowe okładki alternatywne: Leandro Fernandez, Geof Darrow, Bill Sienkiewicz.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w mini-seriach Hit-Girl #1-5 oraz Kick-Ass 2 #1-7.

Recenzja

Kick-Ass #2 & Hit-Girl, Jan Sławiński

Galerie

Kick-Ass #2 & Hit-Girl Kick-Ass #2 & Hit-Girl Kick-Ass #2 & Hit-Girl Kick-Ass #2 & Hit-Girl Kick-Ass #2 & Hit-Girl Kick-Ass #2 & Hit-Girl Kick-Ass #2 & Hit-Girl

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-