reklama

Komiks

Rigor Mortis. Arcygeniusz Zła #2: Aphocalymarr

Rigor Mortis. Arcygeniusz Zła #2: Aphocalymarr

Scenariusz: Riccardo Crosa
Rysunki: Riccardo Crosa
Wydanie: I
Data wydania: Listopad 2013
Seria: Rigor Mortis. Arcygeniusz Zła
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Format: 170x240 mm
Stron: 64
Cena: 24,90 zł
Wydawnictwo: Black Monk Games
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Drugi tom komiksu, którego głównym bohaterem jest Rigor Mortis - Arcygeniusz Zła i Pan Zatraconych Ziem.

Historia Rigora Mortisa osadzona jest w fantastycznym świecie Kragmorthy, który można poznać także za pośrednictwem gier planszowych wydawnictwa Black Monk Games: Tak, Mroczny Władco! (premiera: kwiecień 2013) oraz Kragmortha (premiera: druga połowa 2013).

Od wydawcy:

Mamy przyjemność zaprezentować świat Kragmorthy, zamieszkany przez Mrocznego Władcę Rigora Mortisa Arcygeniusza Zła i Pana Zatraconych Ziem. Universum jest tworem włoskiego rysownika - Riccarda Crosy. Pierwsze wydanie komiksu zadebiutowało na łamach magazynu "Excalibur". W nasze ręce trafił za sprawą współpracy z wydawnictwem STRATELIBRI, którą zaczęliśmy w 2013 roku. Mamy nadzieję, iż dalsza owocna współpraca sprawi, że polscy odbiorcy pokochają Kragmorthę równie mocno, co Włosi.

Kragmortha jest gotowym, skończonym światem. Składają się na nią gry karciane i planszowe, książki, komiksy oraz gra RPG oparta na systemie Dungeons & Dragons.

Pierwszą grą, która ukazała się jako efekt współpracy naszych wydawnictw w kwietniu 2013 roku jest Tak, Mroczny Władco!. To pełna humoru gra karciana, która wprowadza gracza do świata Rigora Mortisa i jego sługusów, czyli goblinów powracających z nieudanej misji. Czy ich kara będzie sroga, czy może Mroczny Pan okaże odrobinę litości i da swoim podwładnym po raz kolejny ostatnią szansę?

W drugiej połowie 2013 roku ukaże się Kragmortha, czyli równie zabawna gra planszowa. Jej bohaterami znów są Rigor Mortis oraz jego niesforne gobliny buszujące po bibliotece. Lepiej niech uważają na jego Złowieszcze Spojrzenie ci, którzy zakradają się pod biurko Mrocznego Władcy, aby przyjrzeć się magicznym księgom. Humorystyczna gra towarzyska jest gwarantem wielogodzinnej, świetnej zabawy.

Świat Kragmorthy pełen jest nieodkrytych jeszcze przez nas zakamarków. W planach wydawniczych Black Monk jest miejsce dla wszystkich dziewięciu komiksów. Jeśli tylko taka będzie wola czytelników, niezwykle chętnie przybliżymy Wam również książki. To wszystko sprawi, że prowadzona na planszy rozgrywka będzie bogatsza o tło fabularne.

Zależy nam na tym, abyście pokochali świat Kragmorthy równie mocno, jak my. Przygotowywanie do wydania komiksów oraz gier z Rigorem Mortisem w roli głównej to nie tylko praca, ale też świetna zabawa i mamy nadzieję, że dostrzeżecie to w albumie, który macie właśnie w rękach.

Niecierpliwie czekamy na wskazówki i komentarze od fanów. Liczymy na to, że spędzicie w Kragmorthcie długie godziny i podzielicie się z nami wszelkimi spostrzeżeniami, które pomogą nam w coraz lepszym przybliżaniu czytelnikom tego fascynującego świata.

[opis wydawcy]

Galerie

Rigor Mortis. Arcygeniusz Zła #2: Aphocalymarr Rigor Mortis. Arcygeniusz Zła #2: Aphocalymarr Rigor Mortis. Arcygeniusz Zła #2: Aphocalymarr

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-