reklama

Komiks

Za imperium #1: Honor

Za imperium #1: Honor

Scenariusz: Merwan, Bastien Vives
Rysunki: Bastien Vives, Merwan
Kolor: Sandra Desmazieres
Data wydania: Luty 2013
Seria: Za imperium
Tytuł oryginału: L'honneur
Rok wydania oryginału: 3.2010
Wydawca oryginału: Dargaud
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 220 x 290 mm
Stron: 60
Cena: 34,90 zł
Wydawnictwo: Centrala
ISBN: 978-83-63892-05-0
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Imperium jest u szczytu swojej potęgi. Żadna armia świata nie jest w stanie przeciwstawić się niepokonanym legionom. W tym czasie kapitan Glorim Cortis otrzymuje rozkaz od Cesarza, aby udać się ze swoim elitarnym oddziałem na niezwykłą misję, która ma zapoczątkować nową epokę: poszukiwanie nieodkrytych terytoriów poza granicami Imperium.

Jeśli dotychczas Bastien Vivès prezentował swój ilustratorski i narracyjny talent raczej w krótkich historiach, to tym razem udowodnił, w liczącej 3 tomy, współpracy z Merwanem, że posiada spektakularny warsztat. Bastien Vivès żyje i pracuje w Paryżu.

Merwan rozpoczął karierę jako projektant gier wideo i rysownik storyboardów. Następnie od 2002 produkował filmy animowane, m.in. film Clichés de soirée. Jako rysownik komiksów zyskał uznanie dzięki książce L'or et le sang.

Małe dzieło sztuki we wspaniale wyblakłych kolorach - Matthias Schmist, „Stern”.

[opis wydawcy]

Recenzja

Za imperium. Honor, Paweł Panic

Galerie

Za imperium #1: Honor Za imperium #1: Honor Za imperium #1: Honor Za imperium #1: Honor Za imperium #1: Honor Za imperium #1: Honor Za imperium #1: Honor Za imperium #1: Honor Za imperium #1: Honor Za imperium #1: Honor

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-