reklama

Komiks

Człowiek Paroovka. Gorące głowy

Człowiek Paroovka. Gorące głowy

Scenariusz: Marek Lachowicz
Rysunki: Marek Lachowicz
Kolor: Tomasz Kuczma
Wydanie: I
Data wydania: Listopad 2012
Seria: Człowiek Paroovka
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 165 × 235 mm
Stron: 52
Cena: 29,9 zł
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
ISBN: 978-83-60915-69-1
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Człowiek Parówka, Grand Banda i Gang Wąsaczy ponownie w jednym albumie! Najsłynniejsi bohaterowie z uniwersum stworzonego przez Marka Lachowicza (i poko­loro­wanego przez Tomka Kuczmę) wracają w najbardziej epickiej przygodzie od czasu wprowadzenia podwyżki biletów ZKM!

„Gorące głowy”, w przeciwieństwie do albumów „Człowiek Paroovka vs. Grand Banda” i „Dorysuj mu wąsy”, to już nie tylko zbiór krótkich komiksowych opowieści. Tym razem łączą się one w jedną historię pełną hitchcockowskiego suspensu, zaskakujących zwrotów akcji, humoru oraz pojedynków z superłotrami! Wśród adwersarzy Parówki znajdą się m.in. Liga Pogromców Robotów, magister Szczut czy Człowiek Żelazko.

By zwycięsko wyjść z opresji, nasz bohater nie tylko będzie musiał odkryć, kto na barze „Bara” zostawił napis „zabójcy parówek!!!”, ale także stanąć pewnej nocy na dachu magla i poznać sekret trójwymiaru!

[opis wydawcy]

Galerie

Człowiek Paroovka. Gorące głowy Człowiek Paroovka. Gorące głowy Człowiek Paroovka. Gorące głowy Człowiek Paroovka. Gorące głowy Człowiek Paroovka. Gorące głowy

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-