Komiks

Pictures That Tick

Pictures That Tick

Scenariusz: Dave McKean
Rysunki: Dave McKean
Wydanie: I
Data wydania: Wrzesień 2012
Seria: Mistrzowie Komiksu
Tytuł oryginału: Pictures That Tick TPB
Rok wydania oryginału: 2009
Wydawca oryginału: Dark Horse
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 215 x 290 mm
Stron: 184
Cena: 99,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 978-83-237-4776-5
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Pictures That Tick to zbiór krótkich form komiksowych Dave'a McKeana stworzonych w latach 90. XX wieku i na początku wieku XXI. McKean, jak żaden inny artysta, łączy rysunek i fotografię, poddaje obrazy cyfrowej obróbce, by uzyskać niepowtarzalny efekt graficzny. Niektóre z przedstawionych tu historii są przejmujące, inne zabawne, ale wszystkie bez wyjątku są piękne i skłaniają do refleksji.

Pictures That Tick to autonomiczny głos artysty dotychczas znanego w Polsce z komiksów stworzonych do scenariuszy Neila Gaimana (Czarna Orchidea, Drastyczne przypadki, Sygnał do szumu) czy Granta Morrisona (Azyl Arkham) oraz krótszych form (nowelki w albumach Śmierć, Hellraiser, okładki serii Sandman).

Ekskluzywny Album Pictures That Tick przekracza granice sztuki komiksowej, a krótka forma utworów pozwala McKeanowi zaprezentować w pełni ogromną różnorodność jego artystycznych wizji. To album nie tylko dla miłośników komiksu, ale także dla interesujących się grafiką i ilustracją.

Recenzja

Pictures That Tick, Maciej Pałka

Galerie

Pictures That Tick Pictures That Tick Pictures That Tick Pictures That Tick Pictures That Tick Pictures That Tick Pictures That Tick

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-