reklama

Komiks

Niedźwiedź, kot i królik

Niedźwiedź, kot i królik

Scenariusz: Michał Rostocki
Rysunki: Maria Rostocka
Data wydania: Grudzień 2012
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 240 × 320 mm
Stron: 70
Cena: 69,9 zł
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
ISBN: 978-83-60915-70-7

WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Niedźwiedź, kot i królik wyruszają w podróż przez niezwykły, tajemniczy las. Z jednej strony kuszący obietnicą przygody, z drugiej budzący niepokój. Co czeka na nich za następnym drzewem?

Nie wiemy, gdzie zwierzęcy bohaterowie zmierzają, ani co jest celem ich podróży. Ale zachowują się, jakby była to najważniejsza wyprawa w ich życiu. Taka, która zadecyduje o ich przyszłych losach.

Stopniowo odkrywamy ich skomplikowane osobowości i grę, jaką między sobą prowadzą. Jeden jest despotą, drugi krętaczem, a trzeci uśmiecha się tylko, zaglądając do butelki. Ale czy tak będzie też na końcu ich wyprawy?

Niezwykły, malarski komiks Marii i Michała Rostockich to bajka, jaką Ezop mógłby opowie­dzieć współczesnym dorosłym. Z morałem, który dla każdego może być inny.

„Niedźwiedź, kot i królik” wydany został w koprodukcji polskiego wydawnictwa kultura gniewu i francuskiego Éditions Michel Lagarde. Ukaże się jednocześnie w Polsce i Francji.

[opis wydawcy]

Galerie

Niedźwiedź, kot i królik Niedźwiedź, kot i królik Niedźwiedź, kot i królik Niedźwiedź, kot i królik Niedźwiedź, kot i królik

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-