reklama

Komiks

Assassin's Creed #1: Desmond

Assassin's Creed #1: Desmond

Scenariusz: Eric Corbeyran
Rysunki: Djillali Defali
Kolor: Raphael Hedon
Data wydania: Listopad 2011
Seria: Assassin’s Creed
Tłumaczenie: Marta Duda-Gryc
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 21x29 cm
Stron: 48
Cena: 29,99 zł
Wydawnictwo: Sine Qua Non
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Desmond Miles, główny bohater opowieści i ostatni z Asasynów, został uwięziony w nowoczesnym laboratorium doświadczalnym Templariuszy. Nieświadomie jest poddawany testom mającym na celu rozszyfrowanie tajemnic cennego dziedzictwo, którego jest kustoszem. Służy do tego Animus, wysokiej klasy urządzenie pozwalające przeglądać przeszłość przy użyciu pamięci genetycznej.

Desmond przenosi się w czasy rzymskich namiestników, do burzliwej misji Aquliusa, później ratuje przed śmiercią Tamira, a w końcu przenosi się w czasy Ezio, zabójcy z renesansu. Wszystkie te postaci są z przodkami Desmonda Milesa.

Pod koniec historii Desmond z pomocą Lucy unika dalszej infiltracji przez templariuszy i ucieka oprawcom. Kobieta prowadzi go do kolejnego laboratorium gdzie nasz bohater spotyka Pacjenta 16. W ostatniej scenie ponownie przenosi się w przeszłość, co wprowadza go w drugą część komiksu.

[opis wydawcy]

Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

Roy_v_beck -

Nie było może większego formatu? No panie wydawco, miej pan litość, gdzie ja to wstawię? Akurat kupiłem Porsche i w mojej villi nawet w garażu już nie ma miejsca.