dd1

Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi ----

----

dd

Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Yaqza » pt 11.04.2008 20:40

W tym wątku Czytelnicy mogą zadawać pytania wydawnictwu Mucha Comics.
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Lord
Lord
 
Posty: 1060
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: steve » pn 14.04.2008 10:11

1. Kiedy podacie państwo dokładną datę wydania : Avengers : Dissembled, New Avengers i Marvels ??

2. Czy planujecie może coś z tych rzeczy : Secret Wars, Onslaught, Ages of Apocalypse, House of M, Civil War ??

3. Czy jest szansa na Spider-mana ?

4. Czy jest szansa na coś z DC (Batman, JLA, Superman, GL ) ?

pozdrawiam.
steve
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 33
Rejestracja: czw 11.05.2006 11:58

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Gość » pn 14.04.2008 13:14

Powtórzę się za Stevem: czy jesteœcie Państwo zainteresowani tytułami z DC i to nie tylko z imprintu Vertigo ? Główny nurt (Green Lantern; Flash, JLA Morissona) również oferuje nam mnóstwo ciekawych komiksów.
Gość
 

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Ororo » pn 14.04.2008 18:41

Witam, mam do państwa kilka pytań:

1. Czy seria Astonishing X-Men będzie kontunuowana po czwartym tomie, tj. czy po numerze 24 seria będzie kontunuowana wraz z duetem Ellis/Bianchi?

2. Przyłączam się do pytania o House of M, Secret Wars, Onslaught i inne klasyczne crossovery Marvela.

3. Kiedy zostanie wydany pierwszy tom New Avengers i Avengers: Disassembled?

4. Czy wraz z wydawaniem serii New Avengers będą państwo wydawali crossovery związane z serią [mam tu na myśli kolejno House of M, Civil War i raczkująca Secret Invasion]?

Pozdrawiam i życzę sukcesów w wydawaniu komiksów :wink:
Kitty Pryde w HoM #2: "Who was the first mutant? And don't say Moses or Jesus, I'm talking officially."

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is a Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Awatar użytkownika
Ororo
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 6
Rejestracja: pn 14.04.2008 18:15
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Fomoraig » śr 16.04.2008 10:22

Też przyłaczam się do pytania o eventy: House of M, Civil War, World War Hulk, Secret Invasion.. może więcej mutantów :twisted:
Awatar użytkownika
Fomoraig
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 168
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: LiegnitZ

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Gość » śr 16.04.2008 13:15

Tak samo dołączam się do pytanie o eventy i dodatkowo pytam o naprawdę świetną historię Planet Hulk
Gość
 

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: qwerty » śr 16.04.2008 16:07

mmmmm...
rozmarzylem sie czytajac powyzsze posty....
ale wracajac na ziemie. zajrzalem na wasza dunska (?) strone i mam w zwiazku z tym takie pytanie. czy majac licencje na te komiksy mozemy sie doczekac ich i w polsce :
dd: yellow
eternals
ultimate iron man
nyx
loki
inhumans (jesli to nie ten wydany przez egmont)
squadron supreme
LYSBRIGADEN ( nie wiem jaki to tytul w oryginale ale widze, ze to z vertigo)
dd: devil's advocate

aha i czy bedzie cos ze spider-manem poza avengers??
qwerty
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: śr 18.01.2006 17:25

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: lion » sob 19.04.2008 14:05

1.Czy zamierzacie w przyszłości obnizyć troszkę ceny, powiedzmy do poziomu wydanych ostatnio Objawień, czy jednak nadal będziecie wydawać komiksy ciekawe, ale niestety drogie

lion
hmmm 255 znaków to za dużo :)
lion
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 478
Rejestracja: ndz 11.03.2007 11:31
Lokalizacja: SKĄDŚ

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: praksa » ndz 20.04.2008 8:44

lion pisze:........ czy jednak nadal będziecie wydawać komiksy ciekawe, ale niestety drogie

lion


Drogie, i beznadziejnie napisane (a raczej przetłumaczone i zredagowane). Stąd pytanie - czy wydawnictwo zacznie w końcu dbać o bardziej rozgarniętych czytelników i przestanie serwować sieczkę? Nie ma co zwalać na drętwy oryginał - tłumacz i redaktor są o dlatego, żeby podkręcić tekst. A jeśli tego nie potrafią, to... adieu, panie/panowie.
praksa
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 101
Rejestracja: śr 08.08.2007 20:51

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: yurek1 » ndz 20.04.2008 10:41

moje pytanie mniej ma wspólnego z samymi komiksami, otóż chciałbym się dowiedzieć, czy i kiedy zacznie cokolwiek się dziać na stronie Muchy? począwszy od zmiany tragicznie brzydkiego layoutu, na choćby minimalnej merytorycznej zawartości kończąc.
yurek1
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 167
Rejestracja: sob 06.10.2007 14:08

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: ramirez82 » pn 21.04.2008 20:12

Witam, mam pytanie. Czy bedziecie odpowiadać na zadawane tutaj pytania, czy raczej nie? :shock:
ramirez82
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 456
Rejestracja: śr 07.03.2007 19:21

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: steve » czw 24.04.2008 19:33

Póki jeszcze nie ma odpowiedzi, to zadam jeszcze kolejne.
1. Czy jest szansa na coś ze świata Ultimate (X-men, Spider-man )
Fun Media swego czasu wydał 7 pierwszych zeszytów Ultimate Spider-man'a. Natomiast Axel Springer wydał kilka pierwszych zeszytów Ultimate X-men. Czy w związku z tym, jest szansa na wydanie przez was dalszych przygód tych bohaterów ??
2. To samo zapytam o serię Superman/Batman, którą wydawała Axel Springer. Czy istnieje możliwość byście ją zaczeli wydawać ?
3. Czy skupicie się tylko i wyłącznie na TPB czy zeszyty (np: w przyszłośći) też wchodzą w grę ?

P.S.
Może już czas odpowiedzieć na pytanka. Inne wydawnictwa są w miarę na bieżąco :) Teraz czas na was :P
Pozdrawiam i życzę sukcesów.
steve
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 33
Rejestracja: czw 11.05.2006 11:58

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Gość » pt 25.04.2008 5:46

Przekonajcie mnie żebym kupił np. Astonishing X - man, a nie orginał za trzydzieści kilka zł.
Gość
 

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Gość » sob 26.04.2008 11:09

Może wydacie "Aldebaran" lub inny komiks LEO :?: I dlaczego nie :?:
Gość
 

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Pharas » sob 26.04.2008 15:57

Czy jest w ogóle szansa na wydanie w wersji polskiej komiksów, które wydaliście niegdyś w wersji duńskiej? W szczególności interesuje mnie (i zapewne nie tylko mnie) seria "Keepers of the Maser" Massimiliano Frezzato.

http://www.gfloystudio.com/books/Frezzato.htm
Pharas
 

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Gość » sob 26.04.2008 19:02

Jaka będzie cena komiksów które macie zamiar wydać w tym roku?
Gość
 

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Gość » wt 29.04.2008 16:44

kiedy loveless?
Gość
 

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: ramirez82 » czw 01.05.2008 14:50

Jakie są szanse na Daredevil: Yellow?
ramirez82
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 456
Rejestracja: śr 07.03.2007 19:21

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: AndrewK1 » ndz 04.05.2008 15:44

Kiedy wydacie coś w normalnej cenie??
Np. Zeszytówki??
AndrewK1
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 394
Rejestracja: pn 11.12.2006 10:53
Lokalizacja: Opole

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Burps » czw 08.05.2008 14:12

kiedy będzie można normalnie, tzn w zapowiedzianym przez was czasie zakupić wasze momiksy?czemu są dostępne w coraz mnieszej ilości księgarń?
Awatar użytkownika
Burps
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 332
Rejestracja: czw 18.01.2007 15:49

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Yaqza » ndz 11.05.2008 17:09

1. Kiedy podacie państwo dokładną datę wydania : Avengers : Dissembled, New Avengers i Marvels ?


MARVELS – lipiec 2008; AVENGERS: DISASSEMBLED – jesienią 2008, zaśNEW AVENGERS – wczesną wiosną przyszłego roku.

2. Czy planujecie może coś z tych rzeczy : Secret Wars, Onslaught, Ages of Apocalypse, House of M, Civil War?

Na pewno SECRET WARS, HOUSE OF M i CIVIL WAR.

3. Czy jest szansa na Spider-mana ?

Być może w przyszłości.

4. Czy jest szansa na coś z DC (Batman, JLA, Superman, GL ) ?

Jak wyżej.

5. Czy seria Astonishing X-Men będzie kontynuowana po czwartym tomie, tj. czy po numerze 24 seria będzie kontynuowana wraz z duetem Ellis/Bianchi?

Jeśli sprzedaż serii będzie satysfakcjonująca – jak najbardziej.

6. Czy wraz z wydawaniem serii New Avengers będą państwo wydawali crossovery związane z serią [mam tu na myśli kolejno House of M, Civil War i raczkująca Secret Invasion]?

Tak.

7. Zajrzałem na wasza duńską (?) stronę i mam w związku z tym takie pytanie. Czy mając licencje na te komiksy: dd: yellow, eternals, ultimate iron man, nyx, loki, inhumans (jesli to nie ten wydany przez egmont), squadron supreme, LYSBRIGADEN ( nie wiem jaki to tytul w oryginale ale widze, ze to z vertigo), dd: devil's advocate - możemy się doczekać ich i w Polsce?

Być może części tytułów.

8. Czy zamierzacie w przyszłości obnizyć troszkę ceny, powiedzmy do poziomu wydanych ostatnio Objawień, czy jednak nadal będziecie wydawać komiksy ciekawe, ale niestety drogie?

Ceny naszych komiksów są uzależnione od liczby stron i rodzaju okładki (twarda/miękka). Pozycje w twardej oprawie będą kosztować od 60 do 90 zł, te w miękkiej zaś – od 35 do 50 zł.


9. Czy wydawnictwo zacznie w końcu dbać o bardziej rozgarniętych czytelników i przestanie serwować sieczkę?

W przyszłości będziemy pracować z wieloma tłumaczami. To jednak także kwestia gustu – jednym odpowiada konkretne tłumaczenie, innym już nie.

10. Czy i kiedy zacznie cokolwiek się dziać na stronie Muchy? począwszy od zmiany tragicznie brzydkiego layoutu, na choćby minimalnej merytorycznej zawartości kończąc.

Kiedy znajdziemy na te prace nieco więcej czasu

11. Czy jest szansa na coś ze świata Ultimate (X-men, Spider-man )

Póki co nie zamierzamy prezentować komiksów ze świata Ultimate.

12. To samo zapytam o serię Superman/Batman, którą wydawała Axel Springer. Czy istnieje możliwość byście ją zaczeli wydawać ?

Póki co nie mamy planów związanych z tą serią.

13. Czy skupicie się tylko i wyłącznie na TPB czy zeszyty (np: w przyszłośći) też wchodzą w grę ?

Tylko TPB.

14. Przekonajcie mnie żebym kupił np. Astonishing X - man, a nie orginał za trzydzieści kilka zł.

Kupując naszą wersję otrzymujesz komiks wydany w wyższym standardzie niż w oryginale, i rodzimym języku

15. Może wydacie "Aldebaran" lub inny komiks LEO? I dlaczego nie?

Póki co nie mamy w planach tego tytułu.

16. Jaka będzie cena komiksów które macie zamiar wydać w tym roku?

Odsyłam do pytania nr 8.

17. Kiedy loveless?

Pod koniec tego miesiąca.
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Lord
Lord
 
Posty: 1060
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: reston » pn 12.05.2008 17:23

Jest szansa na run Petera Milligana w X-Force i X-Statix?
reston
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: śr 10.05.2006 11:11

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: qwerty » pn 12.05.2008 18:04

jesli chodzi o secret war(s). to wydacie te 12 czesciowa miniserie z lat 80-tych. czy ta sprzed kilku lat, wydana chyba w 2005 roku?
qwerty
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: śr 18.01.2006 17:25

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Meister » śr 14.05.2008 13:07

Wśród planowanych crossoverów podajecie także World War Hulk. Czy planujecie wydać także historię Planet Hulk, która jest bezpośrednim prologiem do WWH ??
Meister
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: śr 14.05.2008 13:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: steve » śr 14.05.2008 20:22

1.No właśnie czy są szanse na jakieś historie z Hulkiem ?
2.Czy można spodziewać się Punishera ?
3.W odpowiedzi na pytanie o Crossovery, odpowiedzieliście że napewno wydacie : SECRET WARS, HOUSE OF M i CIVIL WAR. Dla mnie bomba.
Ale czy istnieje szansa że wydacie jakieś starsze Crossovery, w końcu Marvel ma ich sporo.Czy jednak narazie będziecie ograniczać się do nowszych rzeczy ??
steve
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 33
Rejestracja: czw 11.05.2006 11:58

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: strz1 » pt 16.05.2008 15:13

Witam

1. Czy A:Dissambled bedzie wydane w Hardcover? Czy tylko glowna czesc Crossa czy poboczne rowniez?

2. Nev Avengers - rowniez jakie wydanie zamierzacie zaserwowac, i z jaka czestotliwoscia mialoby sie ukazywac?

3. Czy planujecie Crossovery gdzie glownymi bohaterami beda X-men?

4. Dolaczam sie do prosby poprawienia tlumaczen. Z forow roznej marki mozna doczytac iz nie sa to fanaberie kilku osob. Niestety sam sie o tym przekonalem.

5. Ktos w jakims pytaniu wspomnial ze A:X-men kosztuje 30 zlotych i czemu mamy za 65. Odpowiedzieliscie ze wydanie jest eksluzywne i w twardej oprawie. Jest to prawda tylko czastkowa. Mozna sprowadzic w cenie 65zl + przesylka (ktora nie jest jakas wygorowana cena) polaczone pierwsze dwa tomy A:X-men, w twardej oprawie, wiekszy format (co za tym idzie ladniejsze, i bardziej wyraziste rysunki), dodatki, zszywane, z dodatkowa okladka.
strz1
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 230
Rejestracja: wt 21.08.2007 14:12

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Fomoraig » ndz 08.06.2008 18:19

Czy mozecie podać terminarz wydań na ten rok? Albo chociaż zdradzić co nasz czeka (mniej więcej) jeszcze w tym roku?

Kiedy kolejny tom Astonishing X-Men? (nie mogę się już doczekać :twisted: )

Kiedy Avengers (New i Dissambled) i co z zapowiadanym na maj "Marvels"?
Awatar użytkownika
Fomoraig
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 168
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: LiegnitZ

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Burps » pn 09.06.2008 9:09

czy są jakieś szanse na Ultimate Star Wars?
Awatar użytkownika
Burps
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 332
Rejestracja: czw 18.01.2007 15:49

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: naodati » pn 09.06.2008 16:51

Czy jest szansa na jakiś komiks z Iron Manem?

Czy mogą Państwo podać najbardziej aktualne plany wydawnicze na ten rok (najbardziej interesują mnie kolejne tomy AXM i Avangersi)?
naodati
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 32
Rejestracja: czw 21.02.2008 10:00

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: ramirez82 » śr 11.06.2008 23:08

1) Napisaliscie wczesniej że być może jest szansa na część tytułów z oferty duńskiej muchy. To może konkretnie, jak wygląda sprawa z Daredevil: Yellow, War Stories oraz Zero Girl? Spróbujecie to rzucić na nasz rynek?

2) Chyba wiecie już coś na temat sprzedaży swoich komiksów? Czy sprzedaż jest zadawalająca? Czy może...
ramirez82
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 456
Rejestracja: śr 07.03.2007 19:21

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Cello » czw 12.06.2008 2:01

Pytania z gatunku niewygodnych :)

1. Tłumaczenia Tomasza Sidorkiewicza są dosyć drętwe, czy nie dałoby rady zmienić go na innego tłumacza?

2. Po co zatrudniliście Pawła Nurzyńskiego który w środowisku komiksowym ma renomę partacza?

3. Kto odpowiada u was za korektę? Wywalić na zbity pysk! Co prawda ostatnio wiele się w tej materii poprawiło, ale pierwszy tom Astonishing X-Men jest straszny (z 10 literówek, kilka przekręconych czasów w zdaniach i jeden zamieniony dymek)

4. Kto odpowiada u Was za dystrybucję? Czy czasem nie Nurzyński? Wywalić! Wasze komiksy są dostępne w coraz mniejszej ilości księgarń (ostatnio tylko specjalistyczne i Empik). Znajomy księgarz próbując zamówić Wasze komiksy po miesiącu dał sobie spokój bo Nurek nie wysyłał paczek a po 2 tygodniach nie odbierał telefonów.

5. Dlaczego wydajecie Astonishing X-Men w twardej oprawie przez to zawyżając niepotrzebnie cenę? Akurat mutanci to jest komiks który lepiej by się sprzedał w sofcie i jestem tego tak pewien że dałbym sobie ręke uciąć ;). Ja rozumiem - jakieś graphic novels (Lwy z Bagdadu), one shoty czy komiksy-klasyki jak Marvels - twarda oprawa, ale nie serie Marvela jak Astonishing X-Men które oprócz starszych wyjadaczy chętnie kupiliby też młodsi czytelnicy. Potem Astonishing się nie sprzeda, będzie lament i płacz a mutanci znowu będą mieli na kilka lat zamkniętą drogę do naszego kraju (wypluć!) mimo tego że fanów jest mnóstwo. Mam nadzieję że Wasze kolejne serie z Marvela (New Avegers np.) pójdą w sofcie.


A teraz pytania z gatunku tych miłych :)

1. Czy Mucha Comics rozważa wydanie chyba najlepszej obecnej serii Marvela - X-Factor vol. 3 autorstwa Petera Davida?

2. Jest szansa na coś ze Spider-Manem? (The Amazing Spider-Man albo chociaż jakiś one-shot?)

3. Analogiczne pytanie odnośnie Punishera?

4. Czy macie w dalekich planach jeszcze jakąś regularną serię Marvela oprócz Astonishing i New Avengers?

5. Więcej X-Menów! Jest w przyszłości szansa na Uncanny X-Men albo X-Men (chociażby run Careya)? Tylko tym razem puścić w sofcie w dużo niższej cenie i patrzeć jak się świetnie sprzedaje.


Liczę na wyczerpujące odpowiedzi :)
Cello
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 616
Rejestracja: pt 05.10.2007 18:50

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Burps » czw 12.06.2008 9:16

potwierdzam!

o panu Nurzyńskim słyszałem kubek w kubek to samo od 2 zaprzyjaźnionych księgarzy, POZBĄDŹCIE się go zanim rozłoży kolejne wydawnictwo!!!! a szkoda by było naprawdę!

tłumaczenia też niestety psuja wasze komiksy

co do softu: mi akurat pasuje HC ale pewnie rzeczywiście może nie sprzedawać się tak dobrze komiks z superbohaterami, bo szczególnie tu niższa cena jest istotna - młodszy czytelnik, dłuższe serie

co do one shotów: Lwy - super wydanie i dobrze, objawienia b. dobry komiks, szkoda, że mi sie rozkleił po przeczytaniu, a robię to naprawdę delikatnie jako kolekcjoner
Awatar użytkownika
Burps
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 332
Rejestracja: czw 18.01.2007 15:49

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: qba » czw 12.06.2008 11:25

Burps pisze: objawienia b. dobry komiks, szkoda, że mi sie rozkleił po przeczytaniu, a robię to naprawdę delikatnie jako kolekcjoner


miałem dokładnie to samo niestety... w trakcie czytania, pierwszego, żeby nie było, trzasnęło coś z tyłu i musiłem potem lepić. Niefajne to. Ale komiks bardzo ok, zwłaszcza rysunkowo :-)
qba
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 387
Rejestracja: pt 12.05.2006 11:55

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Fomoraig » czw 12.06.2008 11:55

Ja tam, jako stary wyjadacz, AXM wolę w HC, choć rozumiem, że jest większe zapotrzebowanie na SC, więc jednak możnaby to druknąć też w tańszej cenie ;)

Objawienia to komiks świetny. Miałem to szczęście, że mój egzemplarz się nie rozleciał. Pytanie, czy planujecie jeszcze wydawać takie perełki? (BTW: Objawienia wręcz idealnie nadawały się na HC :twisted: ).

Jest może szansa na "Marvel Zombies" :?:
Awatar użytkownika
Fomoraig
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 168
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: LiegnitZ

Re: Mucha Comics - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: naodati » czw 12.06.2008 14:22

W odpowiedziach napisaliście że jest szansa na wydanie w Polsce kilku komiksów z Waszej duńskiej oferty, w innej odpowiedzi poinformowaliście że nie zamierzacie wydawać żadnej serii ze świata Ultimate. Czy oznacza to że nie ma szans na wydanie w Polsce "Ultimate Iron Mana", którego przecież w Danii wydaliście?
naodati
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 32
Rejestracja: czw 21.02.2008 10:00

Następna

Wróć do Mucha Comics

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość