dd1

KiK: Rysownik szuka scenarzysty, scenarzysta szuka rysownika ----

----

dd

Temat dotyczy konkursu na kontynuację przygód Kajka i Kokosza.
Wydawnictwo odpowie na wszelkie pytania z konkursem związane.

Dodatkowy temat forum stworzony został specjalnie dla rysowników i scenarzystów celem ułatwienia im kontaktu.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

KiK: Rysownik szuka scenarzysty, scenarzysta szuka rysownika

Postautor: Yaqza » sob 07.10.2006 17:14

"Giełda" kontaktowa docelowo skierowana do osób zainteresowanych udziałem w konkursie na kontynuację przygód Kajka i Kokosza (regulamin - tutaj).
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Lord
Lord
 
Posty: 1060
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

szukam scenarzysty

Postautor: beerseeker » wt 10.10.2006 10:07

czesc,
szukam scenarzysty chetnego do zrobienia probki na konkurs kontynuacji kajka i kokosza.
kontakt: beerseeker [maupa] o2 [kropka] pl
beerseeker
 

Re: KiK: Rysownik szuka scenarzysty, scenarzysta szuka rysownika

Postautor: suburb » wt 07.11.2006 11:08

Witam. Dziwi mnie znikomy odzew na konkurs KiK. Oczywiście termin jest wciąż jeszcze odległy, no ale czas płynie szybko. Zebrałem kilka pomysłów na albumy i rozpoczynam poszukiwania rysowników. Pytanie czy ktoś potrafi odtworzyć klimat KiK w swoich rysunkach? Ktoś potrafi? Macie próbki? [/url]
suburb
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: wt 07.11.2006 10:58
Lokalizacja: warszawa

Re: KiK: Rysownik szuka scenarzysty, scenarzysta szuka rysownika

Postautor: Lucjan » ndz 07.01.2007 16:17

Dopiero kilka dni temu dowiedziałem się o konkursie ale mimo to zamierzam w nim wystartować. Zamierzam w ciągu 2 tyg. przeczytać wszystkie albumy K & K(5 już mam za sobą) i do końca miesiąca napisać scenariusz, do którego szukam rysownika.
Kontakt: Lucjan@marzyciel.pl

PS. Jeszcze nie jest za późno
Lucjan
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz 07.01.2007 16:08

Re: KiK: Rysownik szuka scenarzysty, scenarzysta szuka rysownika

Postautor: suburb » wt 09.01.2007 0:35

Witam. Ponawiam swoje ogłoszenie. Mam gotowy scenariusz, rozpisany na kadry i szukam rysownika. Mój adres to: lufrie@hotmail.com
suburb
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: wt 07.11.2006 10:58
Lokalizacja: warszawa

Re: KiK: Rysownik szuka scenarzysty, scenarzysta szuka rysow

Postautor: Andersan » pn 24.11.2014 8:40

mam pytanie o rysunek: wiadomo, ze nikt nigdy nie bedzie rysowal identycznie jak Pan Christa:), dlatego jak bardzo moze odbiegac rysunek od pierwowzoru? I drugie pytanie: czy wyrysowane 8 stron A4 (4 kartki) to niezbedne minimum konkursowe?
Download our latest Real 1z0-047 exam and Northwestern University or pass real exam of Transcender - JN0-332.
Andersan
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: pn 24.11.2014 8:40

Re: KiK: Rysownik szuka scenarzysty, scenarzysta szuka rysow

Postautor: kokosz » pn 24.11.2014 9:30

Andersan pisze:mam pytanie o rysunek: wiadomo, ze nikt nigdy nie bedzie rysowal identycznie jak Pan Christa:), dlatego jak bardzo moze odbiegac rysunek od pierwowzoru? I drugie pytanie: czy wyrysowane 8 stron A4 (4 kartki) to niezbedne minimum konkursowe?


Ja przepraszam, jeśli pytanie jest głupie, ale o jaki konkurs chodzi? Bo wątek dotyczy konkursu z 2006 roku...
kokosz
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 83
Rejestracja: czw 11.05.2006 9:59
Lokalizacja: Szczecin


Wróć do Kajko i Kokosz: kontynuacja serii

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron