dd1

Konkurs Komikslandii ----

----

dd

Imprezy, filmy, gry, książki, pacynki i wszystko inne, co wiąże się tak czy inaczej z komiksem

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: Graalion » pn 19.06.2006 13:13

Działowego. Ładowałbym armaty, działa, czołgi - co by się tylko dało. Coś jest takiego w tych wielkich lufach, w ładowaniu od tyłu, w czyszczeniu wyciorem. Nie wiem co, ale mnie kręci.
When the time was young, five Riders wandered about Earth. The names of four of them was War, Famine, Pestilence and Death. And the one who led them, was me.
Awatar użytkownika
Graalion
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 44
Rejestracja: czw 01.06.2006 12:10
Lokalizacja: Toruń

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: kingquest » wt 20.06.2006 7:17

Nie zajmowałbym żadnej pozycji.
Po prostu byłbym Mistrzem Gry
I to ja ustalałbym wasze pozycje !
kingquest
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 7
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: Radom

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: Fett » wt 20.06.2006 12:15

Główny strateg. Wykorzystałbym błyskotliwość i inteligencję ( :twisted: ) by właściwie rozstawić wojska i zmieść wroga z powierzchni globu! :twisted: A w razie niepowodzenia miałbym bezpieczny tyłek gdzieś daleko :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Fett
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 21
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:54
Lokalizacja: jestem?

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: locos22 » wt 20.06.2006 16:16

Najczęściej zajmował pozycje siedzącą, prawa ręka na klawiaturze, lewa na myszce. Na kolanach Wielka Księga Kodów bo nie lubię przegrywać a komputer i tak oszukuje.
brak podpisu jest podpisem
Awatar użytkownika
locos22
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 19
Rejestracja: wt 28.02.2006 21:46
Lokalizacja: Szczecin

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: Fomoraig » śr 21.06.2006 9:42

Zajmowałbym pozycję jako strzelec wyborowy, a zarazem pilot najznamienitrzej jednostki powietrznej Wojska Polskiego, która zaginęła podczas II wojny światowej w trójkącie bermudzkim.
Awatar użytkownika
Fomoraig
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 168
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: LiegnitZ

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: qba » czw 22.06.2006 12:57

najchetniej udawalbym idiote czyli zwyczajnie zajalbym pozycje dobrego wojaka Jozefa Szwejka. ewentualnie moglbym byc panem Witoldem na tropie tajemnicy zlotej maczety.
qba
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 387
Rejestracja: pt 12.05.2006 11:55

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: nrt » pt 23.06.2006 14:34

Myslę, że jakąś pozycję kierowniczą, ze względu na moje predyspozycje.
nrt
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 184
Rejestracja: pt 23.06.2006 14:15

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: Ty_draniu » sob 24.06.2006 16:35

Zająłbym z góry upatrzoną pozycję, bo tylko takie się w wojsku zajmuje.
Ty_draniu
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 117
Rejestracja: czw 22.06.2006 10:30
Lokalizacja: skądinąd

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: Bąku » ndz 25.06.2006 5:37

Tego czegoś co Zamachowski w Demonach Wojny połączoną z kucharzem:D
- wiadomo w wojsku trzeba się regularnie odżywiać
Jeszcze więcej Zła - www.zkf.glt.pl/
Awatar użytkownika
Bąku
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 5
Rejestracja: ndz 25.06.2006 5:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: Conrad Kemp » ndz 25.06.2006 22:59

Generalow do wojska nie biora, a ja jestem generalem :roll:
Conrad Kemp
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 39
Rejestracja: sob 13.05.2006 12:57

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: Azirafal » ndz 25.06.2006 23:32

Koniec VII Edycji Konkursu

Zwycięzcą zostaje... nrt! Ze względu na swoje predyspozycje. Do zwycięzcy wysłany zostanie Ostatni Lot tuż po tym, jak prześle on swoje dane poprzez PM do szanownego kolegi Yaqzy.
Gratulujemy.


Z powodów technicznych (czyt. sami nie wiemy czemu) pytanie do VIII edycji konkursu zostanie zadane później dzisiejszego dnia.
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 706
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: Azirafal » wt 27.06.2006 20:55

Witam ponownie i przepraszam za opóźnienia wynikłe z przyczyn od nas niezależnych (sztormy na Morzu Śródziemnym, tajfuny na Bajkale i niepokojąca aktywność Trójkąta Bermudzkiego).


Edycja VIII

Oto (opóźnione lekko) pytanie do ósmej edycji Konkursu Komikslandii:

Nazwij lub opisz swoją ulubioną potrawę, ewentualnie podaj sposób jej przyrządzenia!
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 706
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: qba » wt 27.06.2006 22:43

Pizza mrożona firmy ******** (kryptoreklama jest prawnie niewskazana :-) o smaku Primavera.
Przygotowanie: ruszyć się z kanapy do pobliskiego supermarketu ********* (kryptoreklama, hehe :-)), zrobić zakupy, wrócić do domu, wrzucić do mikrofali ***** (hehe, sami wiecie co :-))) na 10 min rozmrażania, potem na 2 min podgrzewania na dwie działki, dosypać oliwek, odbezpieczyć piwo ulubionej marki i konsumować. Smacznego :-)
qba
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 387
Rejestracja: pt 12.05.2006 11:55

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: Bąku » śr 28.06.2006 0:31

piwo
Jeszcze więcej Zła - www.zkf.glt.pl/
Awatar użytkownika
Bąku
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 5
Rejestracja: ndz 25.06.2006 5:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: Graalion » śr 28.06.2006 10:25

"Potrawka z Pędziwiatra"

Sposób przyrządzenia:
1. Złapać Strusia Pędziwiatra
2. ... do tego punktu jeszcze nigdy nie doszedłem, zawsze stawałem na 1.
When the time was young, five Riders wandered about Earth. The names of four of them was War, Famine, Pestilence and Death. And the one who led them, was me.
Awatar użytkownika
Graalion
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 44
Rejestracja: czw 01.06.2006 12:10
Lokalizacja: Toruń

więc...

Postautor: FlyTe » śr 28.06.2006 15:25

po pierwsze witam (mój pierwszy post)

po drugie:
może niekoniecznie ulubione, ale intrygujące. Po tym jak parę lat temu usłyszałam że streptokoczkodany najbardziej lubią cichochrupki, zawsze mnie zastanawiało gdzie owe cichochrupki kupić można... ;)
do piekła? za stratosferą w lewo [.]
Awatar użytkownika
FlyTe
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: śr 28.06.2006 15:15
Lokalizacja: stąd

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: musiu » śr 28.06.2006 17:50

Pasztet Zajęczy

Przepis :
Idziesz na bibke, szukasz jakiegos paszteta ( niezbyt piekna kobieta :) ),
zaciągasz ja do łóżka* (* - mozna wstawic co sie chce :) ) i walisz walisz az pasztet zajęczy :)

ps. jesli moderatorzy beda uwazali to za wolgarne to prosze dac znac, zmienie pewne wyrazy :) a jesli bedzie trzeba napisze cos nowego :)
- W TEJ CHWILI OWSZEM - odparł spokojnie Śmierć. - OBAWIAM SIĘ, ŻE O PÓŁNOCY NASTRÓJ SZYBKO SIE POGORSZY.
- Dlaczego ?
- SPODZIEWAJĄ SIĘ, ŻE WTEDY ZDEJMĘ MASKĘ.
Awatar użytkownika
musiu
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 12
Rejestracja: ndz 18.06.2006 13:13
Lokalizacja: JaWoRznO

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: Fett » czw 29.06.2006 19:06

Bim-bam-bom-BIM-BER :oops:
Obrazek
Awatar użytkownika
Fett
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 21
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:54
Lokalizacja: jestem?

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: Orihime » pt 30.06.2006 14:47

Ulubiona potrawa?
Loitumowa potrawka z PORA!!!!

przygotowanie potrawy:
należy wziąć pora pokaźnej wielkości i śpiewająć "Leva's polka" obracać porem ruchem obrotowo-rotacyjno-stałym, uważając , abu łodyga pora nie doznała odkształceń i trzeba tak nim kręcić [ jak na załączonym przykładzie http://dojo.fi/~rancid/loituma__.swf ] i kręcić i kręcić i kręcić i kręcić i kręcić (jesli kiedykolwiek przestanę kręcić tym porem to napiszę ciąg dalszy przepisu :P)
Awatar użytkownika
Orihime
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 8
Rejestracja: pt 30.06.2006 14:39

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: locos22 » pt 30.06.2006 18:41

Szaszłyk z psa ale Wędrowycz

Najsamprzód potrzebna linka hamulcowa i kilka butelek bimbru. Linka musi byc naoliwiona ale nie za mocno co by się na z rąc nie wymkła. Łykamy bimberek Z linki robita pętelkę i się wygląda za psem. Gdy się obaczy odpowiednią sztukę nie za chuda i nie za gruba, najlepsziejsze mięcho jest z kundla, z rasowych jest strasznie żylaste. Przygotowaną pętelkę zarzuca się kundlowi na szyje i dusi. W ten czas trza mieć baczenie na włąsciela pieska. Po tym łykamy bimberek Gdy pies zakończy żywot swój, idziemy z nim w ustronne miejsce i ściągamy ze zwierzęcia skóre ( można zrobić czapkę lub buty, w zależności do wełnistości futra). W tedy można łyknąc bmberek.Reszta psa kroimy na plasterki i wbijamy mięso na zaostrzonę wcześniej szprychy rowerowe. Między mięsko wkładamy cebule zerwaną z ogródka sąsiadki. Wrzucamy na ruszt i czekamy aż się upiecze. Czekanie można sobie umilić łykając bimberek. Nie które profany polewaja szaszłyk bimbrem, ja tego nie polecam bo szkoda marnować szlachetny trunek w ten sposób.

Gdy mięsko się upiecze konsumujemy popijąć bimberkiem.

Najlepsiejszy bimber do szaszłyka jest mojej produkcyji. Ja jakiś smakosz chce kupić to prosże o kontakt.

Jak ktoś chce być bardziej światowy to szaszłyk można włożyć w bułkę i mamy hot doga.

Gorąco polecam
brak podpisu jest podpisem
Awatar użytkownika
locos22
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 19
Rejestracja: wt 28.02.2006 21:46
Lokalizacja: Szczecin

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: Grievous » ndz 02.07.2006 18:47

A ja lubie kebab, bo jest smaczny i tani :wink:
Grievous
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: ndz 18.06.2006 15:09

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: Azirafal » pn 03.07.2006 0:01

Koniec VIII edycji konkursu

A tym razem wygrywa locos22. Za pomysłowość i za bimbrową łapówkę. Ale przyznaję, że tym razem wybór jednej osoby był znacznie trudniejszy... Tak czy inaczej, nagrodą jest ta oto parówka z wody, czyli Człowiek Paroovka vs. Grand Banda. Zwycięzcę proszę o przesłanie danych osobowych (i literka bimberka) do mnie, na PM.


Edycja IX

A oto pytanie do dziewiątej edycji Konkursu Komikslandii:

Jakie było najważniejsze wydarzenie historyczne w jakim mieliście okazję brać udział? (poczynając od stworzenia świata, na kolonizacji Alfa Centauri kończąc)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 706
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: I.Inni » pn 03.07.2006 11:56

Miałem okazję brać udział w bardzo ważnym wydarzeniu, które zmieniło diametralnie losy świata. Otóż kilkanaście lat temu... na ziemi łużyckiej... radziłem się urodzić.
I.Inni
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 6
Rejestracja: pn 08.05.2006 19:16

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: Orihime » wt 04.07.2006 21:25

Najważniejszym wydarzeniem historycznym z moim udziałem była sławetna bitwa o "Ławki przy lodziarni" w lato 1995 roku.
Jak co roku waleczni wojownicy z ulic Kościuszki i PCK dzielili się miejscem przy jedynej lodziarni w mieście, niestety z przyczyn bliżej nieokreślonych pojawiła się rysa w przyjaźni między Kościuszki a PCK- dawni pobratymcy w walce, staneli naprzeciwko siebie do bitwy, o przejęcie władzy nad ławkami przy lodziarni.
Przygotowania do bitwy trwały tygodniami (czyli w rzeczywistości kilka godzin) mężni wojownicy z Kościuszki przygotowaywali się do przyjęcia wrogów z PCK na swój teren (tylko plac przy hali wojskowej zwany "Budową" mógł zapewnić odpowiednie warunki do walki. I stało się, nadeszła pora gdy PCK zaatakowało Kościuszki, wedle przewidywań wkroczyli od zachodu, napotkali jednak szkła z rozbitych butelek, to spowolniło ich pochód. Kosciuszki mogło skorzystać z tej okazji, i zaatakowało PCK węglem z sąsiedniej kotłowni. Częśc oddziałów PCK zdołało się przebić, atakowało z furią nasze oddziały ukryte w chaszczach wysokich na 2 metry, gdy skończyła im sie broń (wzięli ze sobą kamienie itp.) sięgneli po podłożone przez nas wcześniej, śmierdzące białe kamienie kredowe, gdy zdali sobie sparawę z faktu jak bardzo prześmiergły ich dłonie było za późno, smród unosił się wokoło nich!
Gdy Kościuszki byli już pewni zwycięstwa, nagle od północy wkroczyły oddziały wroga! Atakowali bezlitośnie, wielu z Kościuszki poległo, jedyne co mogło nas uratować to odsiecz, która jednak nie nadchodziła.... bliscy poddania się ujrzeliśmy postać sunącą w kierunku pola bitwy... to główny szef Kotłowni!!! Jednym tylko potężnym słowem rozgromił całą walkę, tym słowem było :" WYPIER...AĆ!!!!!"
Oba obozy leczyły rany bo walce, szykując się na ponowne starcie... jednak po tygodniu okazało się, że lodziarnia została zamknięta. Fakt ten spowodował, że wrogie obozy ponownie związała wzajemna braterska więź.... do czasu aż nie otworzono lodziarni w innym punkcie miasta .
FINITO

a tu mapka działań wojennych
Obrazek






dobra wiem, że to długie i blabla, ale to moje wspomnienia z dzieciństwa i pisałam to z łezką w oku :P

walka ta wydarzyła sie naprawdę, sama oberwałam kilka razy, gdy skończyły nam sie kamienie, w ruch poszły nawet ślimaki :P och wspomnienia :twisted:

:wink:
Awatar użytkownika
Orihime
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 8
Rejestracja: pt 30.06.2006 14:39

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: qba » śr 05.07.2006 17:31

Najlepiej pamiętam wybory prezydenckie w 2020, w których wygrał pan Ryszard Dąbrowski, co doprowadziło do tego, że w czasie dwóch kadencji doprowadził Polskę do normalności, działając pod osłoną nocy jako Wielki L czyli....... Likwidator!!!
qba
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 387
Rejestracja: pt 12.05.2006 11:55

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: mike_pl » czw 06.07.2006 18:40

Jakie było najważniejsze wydarzenie historyczne w jakim mieliście okazję brać udział?

Udało mi się spisać te literki i cyferki przy rejestracji na tym forum :)
mike_pl
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: czw 06.07.2006 18:35

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: Graalion » pt 07.07.2006 7:40

I zstąpiła Istota na Ziemię; a imię Jej w kronikach znakami "Graalion" zostało zapisane. I imię to przyjęła i zaczęła używać, choć nie było ono Jej.
I przybrała Istota postać człowieczą. I uformowała oto ciało męża mocarnego, o oczach jasnych niczym gwiazdy. I przyjęła je za swoje.
I rozejrzała się Istota Graalionem zwana. I ujrzała Chaos i Śmierć, ujrzała Barbarzyństwo i Bezrozumność. I zasmuciła się Istota zwana Graalionem wielce, albowiem Ludzkość z dawna do Jej ulubionych należała. I uczynił Graalion Gest. A Gest ów rozlał się po świecie falą Zmiany.
I przemieniła Zmiana Ludzkość, nadając jej Porządek i Życie, nadając jej Cywilizację i Rozum. I przyjęła Ludzkość dary, i pokłoniła się przed Graalionem.
I ponownie zasmucił się Graalion. Albowiem nie o cześć Jemu chodziło, lecz o Ludzkość. Nie o Poddanie, a o Oświecenie.
Uczynił przeto Graalion Słowo. A Słowo owo rozlało się po świecie falą Zapomnienia. I wymazało z umysłu Ludzkości Słowo byt Istoty, zaś z kronik imię przez Nią przyjęte.
I opuściła Istota Ziemię, oddając ją w ręce Ludzkości, pozostawiając jednak po sobie dary wcześniej ofiarowane. A także dar nowy, który wyrazem Istoty żalu za Ziemią był. A dar ów to Nadzieja.
I choć pamięć o Istocie wymazana została z umysłu Ludzkości, w jej miejsce pustka pozostała, powodując ból w sercu Ludzkości. I stworzyła Ludzkość Boga, by wypełnił ową pustkę.
A choć z kronik imię Istoty zostało wymazane, pamięć o samych kronikach pozostała. I powstały nowe kroniki, w których znalazł się Bóg stworzony przez Ludzkość. I stworzyła Ludzkość imię Boga, które umieściła w kronikach.
I stał się Bóg wyrazem Nadziei Ludzkości na powrót Istoty.
Ale to już zupełnie inna historia.
When the time was young, five Riders wandered about Earth. The names of four of them was War, Famine, Pestilence and Death. And the one who led them, was me.
Awatar użytkownika
Graalion
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 44
Rejestracja: czw 01.06.2006 12:10
Lokalizacja: Toruń

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: Fett » pt 07.07.2006 10:41

Obudziłem się trzeźwy...
Obrazek
Awatar użytkownika
Fett
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 21
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:54
Lokalizacja: jestem?

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: locos22 » pt 07.07.2006 11:54

Najbardziej chciałbym być świadkiem 9 lipca i ogłoszenie, że locos22 po raz kolejny wygrał komiks.
brak podpisu jest podpisem
Awatar użytkownika
locos22
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 19
Rejestracja: wt 28.02.2006 21:46
Lokalizacja: Szczecin

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: Grievous » pt 07.07.2006 16:13

Największym wydarzeniem byloby to, ze wygralem ten konkurs :P
Grievous
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: ndz 18.06.2006 15:09

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: Ziemniaked » sob 08.07.2006 16:21

Hm...to bylo kiedy udowodniłem sobie że mój chomik po skoku z szafy obroci sie nóżkami do góry zamiast dziarsko wstać i wrócić do klatki.
Ziemniaked
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 21
Rejestracja: sob 08.07.2006 16:18

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: nrt » sob 08.07.2006 17:00

Nie dalej jak wczoraj miałem okazję brać bierny udział w przyjściu na świat IV RP. Jest to, jak by nie patrzeć, bezprecedens na skalę światową, czy nawet europejską, żeby dwóch bliźniaków trzymało całe państwo za... Za stery :-)

Tyle. Kiedyś opowiem swoim dzieciom o tym pamiętnym dniu. Oczywiście jeśli będą chciały słuchać i nie potraktują tego jako czerstwego żartu z mojej strony.

Historia to podobno nic więcej jak tylko lista niespodzianek. Jedyne czego może nas nauczyć, to być gotowymi na kolejne niespodzianki.
nrt
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 184
Rejestracja: pt 23.06.2006 14:15

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: musiu » ndz 09.07.2006 10:14

najwiekszym wydarzeniem byl moj pierwszy komiks narysowany *amatorsko* :) z kolega z pietra wyzej, "Nawałnica" opowiesc o tym jak supermana atakuje metallo potem pojawia sie doomsday gdzies tam sie zprzewija batman z robinem a na koniec pojedynek z predatorem ( wiem wiem nawet Gaiman by tego nie wymyslil :P :) ) \ wiem jedno komiks sprawil nam wiele radosci i bede z niego dumny do konca zycia :D
- W TEJ CHWILI OWSZEM - odparł spokojnie Śmierć. - OBAWIAM SIĘ, ŻE O PÓŁNOCY NASTRÓJ SZYBKO SIE POGORSZY.
- Dlaczego ?
- SPODZIEWAJĄ SIĘ, ŻE WTEDY ZDEJMĘ MASKĘ.
Awatar użytkownika
musiu
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 12
Rejestracja: ndz 18.06.2006 13:13
Lokalizacja: JaWoRznO

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: Fomoraig » ndz 09.07.2006 14:25

Byłem uczestnikiem tak wzniosłego wydażenia jakim z pewnoscią było zakończenie rozmów Mandragory z DC i ponowne wkroczenie do Polski stu kulek, hitmana, transa no i helblejzera :shock:
Awatar użytkownika
Fomoraig
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 168
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: LiegnitZ

Re: Konkurs Komikslandii

Postautor: Azirafal » pn 10.07.2006 0:25

Koniec IX edycji konkursu

I nadejszła wiekopomna chwila, w której to dziewiątą edycję Konkursu Komikslandii wygrywa <fanfary> Graalion, ponieważ też zaczerpnąłem wiedzy z owych Kronik i wiem, że prawdę głosi! Nagrodą dla zwycięzcy jest 1956: Poznański Czerwiec. Gratuluję i proszę o przesłanie danych osobowych do mnie, na PM.


Edycja X

No i proszę! Doszliśmy już do dziesiątej edycji konkursu! Ależ ten czas mija. Z tej okazji - pytanie do najnowszej jego odsłony:

Jakie jest najniebezpieczniejsze zwierzę z jakim może spotkać się beztroski podróżnik?
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 706
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Okolice komiksu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość