dd1

Poszukuję komiksu ----

----

dd

...przemyślenia, refleksje, obserwacje i wszystko co przyjdzie Wam tylko do głowy. Także oferty kupna, sprzedaży i wymiany komiksów.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Poszukuję komiksu

Postautor: abregadowicz » sob 05.03.2016 16:36

Witam.
Poszukuję komiksu, który czytałem w dzieciństwie, jakieś 20 lat temu. Niestety nie pamiętam tytułu. Był to komiks polski (może europejski przetłumaczony na j. polski). Główni bohaterowie to dzieci, które spędzały wakacyjną noc pod namiotami z rodzicami i rodzice opowiadali im historie o duchach. Kojarzy ktos może ten komiks? Za nic nie mogę sobie przypomnieć jego tytułu....
abregadowicz
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: sob 05.03.2016 16:11

Re: Poszukuję komiksu

Postautor: Ystad » wt 08.03.2016 11:06

abregadowicz pisze:Witam.
Poszukuję komiksu, który czytałem w dzieciństwie, jakieś 20 lat temu. Niestety nie pamiętam tytułu. Był to komiks polski (może europejski przetłumaczony na j. polski). Główni bohaterowie to dzieci, które spędzały wakacyjną noc pod namiotami z rodzicami i rodzice opowiadali im historie o duchach. Kojarzy ktos może ten komiks? Za nic nie mogę sobie przypomnieć jego tytułu....


Nic mi nie pasuje do Twojego opisu. A raczej nie mam problemów z takimi pytaniami. Więc będę jechał bardzo skojarzeniami:
-wakacje pod namiotem spędzał w jednym z komiksów Calvin (tylko, że ten komiks nie mieści się w ramach czasowych)
-duch występował w komiksie Duch z Canterville

może więcej podpowiedzi? jak wyglądała rodzina? z ilu członków się składała etc. Wszystko co sobie możesz przypomnieć.
Nazywam się Jacek Jastrzębski. Jeżeli chcesz prowadzić ze mną dyskusję na forum, proszę również się przedstaw, żebym nie czuł się jakbym gadał z anonimowym trollem.

världen, du kan kyssa mitt arsle
Ystad
Lord
Lord
 
Posty: 1070
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: Siedlce


Wróć do O komiksach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron