baner

Film

Thor: Mroczny świat

Thor: Mroczny świat

Premiera: Listopad 2013
Seria: Thor, Marvel Cinematic Universe
Wydawnictwo: Disney
WASZA OCENA
5.50
Średnia z 2 głosów
TWOJA OCENA
5 /10
Zagłosuj!
reżyseria: Alan Taylor
scenariusz: Christopher Yost, Christopher Markus, Stephen McFeely
na podstawie Don Payne (materiały do scenariusza, historia), Jack Kirby (komiks), Stan Lee (komiks), Larry Lieber (komiks)

obsada:
Chris Hemsworth - Thor
Tom Hiddleston - Loki
Natalie Portman - Jane Foster
Anthony Hopkins - Odyn
Idris Elba - Heimdall


"Thor: The Dark World" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemii i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udaćć się na niebezpieczną wyprawę, podczas której ponownie zjednoczy siły z Jane Foster i poświęci wszystko, by ratować nas wszystkich.


[opis dystrybutora]
Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

AnonimowyGrzybiarz -

Thor: Mroczny Świat wśród najlepszych filmów 2013 roku:http://mnichhistorii.blogspot.com/2014/01/389-najlepsze-filmy-2013-roku.html

ljc -

http://mnichhistorii.blogspot.com/2013/11/377-krotko-o-ostatnio-widzianych.htmlSławiński już widział nowego Thora, ktoś jeszcze?

ljc -

3 podwójne wejściówki na przedpremierowy pokaz filmu do wygrania!http://aktivist.pl/blog/konkurs-wygraj-wejsciowki-na-przedpremierowy-pokaz-thora/