baner

ARCHIWUM WIEŚCI

2022-09-29 - Galeria

Wrzesień z Muchą


Sprawdźcie przykładowe plansze z wrześniowych premier Mucha Comics. Są inmi "Elektra. Czerń, biel i krew", "Potwory" (Barry Windsor-Smith) i trzeci tom cyklu "Ascender" o tytule " Cyfrowy mag".
2022-09-15 - Galeria

Polskie premiery Egmontu IX 2022


Na wrzesień Egmont przygotował wysyp albumów polskich twórców. Sprawdźcie kolejne tomy serii "Malutki Lisek i Wielki Dzik", "Maja i Minizaury", "Krasnolud Nap" i "Delisie", a także "Bazyliszki", "Ekspozytura „Rygor”", oraz komiksy z uniwersum "Kajka i Kokosza" i "Kajtka i Koka".
2022-09-15 - Galeria

Uniwersum Christy we wrześniu


"Kajtek i Koko. Londyński kryminał" i trzeci tom z nowego-starego cyklu "Kajko i Kokosz. Opowieści z Mirmiłowa" o tytule "Rozróby i romanse", a także wznowienia dwóch wcześniejszych albumów z tej serii "Łamignat Straszliwy" i "Obłęd Hegemona", to Christowe komiksy na wrzesień.
2022-09-15 - Ukazały się

IPN, wojna i komiks


Ukazały się album "Wincenty Witos. Premier rządu 1920" i piąta część serii "W imieniu Polski Walczącej" o tytule "Akcja „Góral”. 12 sierpnia 1943", IPN postawił także na komiks paragrafowy, czego efektem jest nowy cykl "Powstanie warszawskie". Sprawdźcie okładki i przykładowe plansze.
2022-09-15 - Zapowiedzi

Stan przyszłości


Przykładowe plansze z albumu "Stan przyszłości. Batman", który jest "pierwszym z trzech tomów eventu „Stan przyszłości” przedstawiającego, jak mogą potoczyć się losy świata po wydarzeniach, które wstrząsnęły czasoprzestrzenią po zakończeniu sagi „Batman: Death Metal”. Album „Stan przyszłości – Batman” skupia się na Gotham i członkach batrodziny, kolejne rozwiną wątki dotyczące Supermana i Ligi Sprawiedliwości."
2022-09-12 - Zapowiedzi

Bler na emefce


Na MFKiG ukaże się trzecie już wydanie (drugie rozszerzone) pierwszego tomu serii Rafała Szłapy "Bler" o tytule "Pierwszej części życia". Album będzie miał dwie wersje okładkowe.
2022-09-11 - Zapowiedzi

Zapowiedzi Egmontu na listopad 2022


Ponad 30 premier przygotował Egmont na listopad 2022 roku., Wśród nich są "Batman Noir. Black & White / Pięść demona", "Liga Sprawiedliwości. Najwięksi superbohaterowie na świecie" z rysunkami Alexa Rossa, wznowienia "Wyszywanek" i "Persepolis" Satrapi i "Luc Junior" duetu Goscinny i Uderzo.
2022-09-09 - Galeria

Spin-off Asteriksa


"Idefiks i Nieugięci" to nowa seria dla młodszego odbiorcy, której głównym bohaterem jest Idefiks, pies Asteriksa i Obeliksa. Pierwszy tom o tytule "W tej dzielnicy żadnej łaciny!" ukaże się ma MFKiG.