baner

ARCHIWUM WIEŚCI

2022-05-23 - Zapowiedzi

Centrala z Norwegii


Norwegia jest gościem honorowym tegorocznych Targów Książki w Warszawie, których częścią jest Festiwal Komiksowa Warszawa. Na imprezę Centrala przywiezie dwa norweskie komiksy, którymi są "Kanikuła" i "Następnym razem wszystko będzie jak trzeba".
2022-05-11 - Zapowiedzi

Timof w maju


Timof Comics przygotowało na maj aż siedem premier, w tym "Andy. Opowieść faktograficzna" o Warholu (autor będzie na FKW), "Memento mori" - autobiografia Tiitu Takalo o jej walce z tętniakiem i trzeci tom "Bardo" o tytule "Rege", którego rysownikiem jest Wojciech Stefaniec.
2022-05-07 - Galeria

Maj z Waneko


Waneko zaplanowało 15 premier w maju, wśród nich są pierwsze tomy nowych serii "Orient" i "Pożegnanie pierwszej miłości" oraz finałowy, 28. tomik cyklu "Karneval". Która z okładek podoba się Wam najbardziej?
2022-05-06 - Galeria

Kultura Gniewu na maj


Sprawdźcie przykładowe plansze majowych premier Kultury Gniewu, którymi są "Powrót do Edenu" Paco Roci, "Incel" Jana Mazura i siódmy tom "Bajki na końcu świata" o tytule "Ognie na niebie" Marcina Podolca.
2022-05-05 - Zapowiedzi

Manga w maju 2022


Pięć największych wydawnictw mangowych zapowiedziało na kwiecień 2022 roku w sumie ponad 40 premier! Waneko wyda 15 tytułów, w tym pierwsze tomy cykli "Pożegnanie pierwszej miłości" i "Orient, a także ostatni tom "Karneval", Dango siedem, JPF sześć pozycji, Kotori dwie, a Studio JG 21 publikacji.