baner Waneko

ARCHIWUM WIEŚCI

2021-03-31 - Zapowiedzi

Asteriks i gryf


W październiku ukaże się 39. już album z przygodami Asteriksa i Obeliksa, który będzie zatytułowany "Asteriks i gryf". Z tej okazji egiptolożka, Hélène Bouillon przybliża historię tytułowego monstrum.
2021-03-23 - Zapowiedzi

Criminal nr 4


Na początku kwietnia ukaże się czwarty tom "Criminal" zatytułowany "Zły czas, złe miejsce. Parszywy weekend". Sprawdźcie przykładowe plansze z tego komiksu tria Brubaker, Phillips i Staples.
2021-03-15 - Zapowiedzi

Timof w kwietniu


Przynajmniej te cztery albumy ukażą się w kwietniu nakładem Timof Comics. Sprawdźcie okładki "Andromedy", "Fado", czwartego tomu "Hip Hop Genealogia" i kontynuacji "Czarów-zjarów", czyli "Złego wyjścia".
2021-03-03 - Galeria

Marcowy Egmont


Przykładowe plansze i (prawie wszystkie) okładki marcowych nowości Egmontu, wśród których są "Ostatnie łowy Kravena", finał Batmana z Odrodzenia ("Miasto Bane'a"), opóźnione "Kingdom Come. Przyjdź Królestwo" i nowy cykl ze Smerfami.
2021-03-03 - Zagranica

Herba w Bolonii


"Van Dog" to książka ilustrowana Mikołaja Pasińskiego (tekst) i Gosi Herby (ilustracje), z której grafiki zostaną decyzją jury pokazane na wystawie podczas tegorocznej, 58. edycji Międzynarodowych Targów Książki dla Dzieci w Bolonii.
2021-03-03 - Zapowiedzi

Waneko w marcu 2021


Na marzec Waneko przygotowało 15 premier, w tym dwie nowości ("Pensjonat w zaświatach" i nowy podcykl "Re:Zero. Księga czwarta: Sanktuarium i Wiedźma Chciwości") i dwa ostatnie tomy "The Promised Neverland" i "Aniołowie zbrodni".