baner

ARCHIWUM WIEŚCI

2020-02-22 - Galeria

Marzec z KG


Podolec, Rebelka, de Radigues... Sprawdźcie, jakie nazwiska jeszcze pojawią się na okładkach marcowych premier Kultury Gniewu, i oczywiście zobaczycie te okładki, i te plansze...
2020-02-13 - Galeria

Luty z Egmontem


Przykładowe plansze z lutowych premier Egmontu, wśród których są nowości jak "Kamila i konie #01: Miłość Oceana", "Minecraft #01", "Negalyod" czy "OKP Dolores #01: Ścieżka nowych pionierów" i "Ptaki Nocy. Tajemnice i morderstwa".
2020-02-12 - Galeria

Lutowe premiery Egmontu


Na luty Egmont przygotował aż 26 premier, w tym nowości jak "Era Conana. Belit", "Kamila i konie", "Minecraft" i "Ptaki Nocy. Tajemnice i morderstwa" czy "Śpioch". Sprawdźcie wszystkie tytuły i ich okładki.
2020-02-11 - Ukazały się

Waruj


W ubiegłym roku ukazał się album "Waruj" poetki Joanny Mueller i graficzki Joanny Łańcuckiej, który jest połączeniem poezji i komiksu, a autorki same określają swoje dzieło jako poemiks.
2020-02-07 - Galeria

Luty z Waneko


Na luty Waneko przygotowało 14 premier. Wśród nich są ostatnie tomy "Gdy zapłaczą cykady", "Strażnik domu Momochi" i "Tokyo Ghoul:re", nowościami są zaś pierwszy tom "Mistrz romansu Nozaki" i jednotomówka "Czarośledztwo". Sprawdźcie okładki wszystkich premier.