baner

ARCHIWUM WIEŚCI

2019-08-31 - Spotkania, wystawy, imprezy

Kieleckie Prezentacje Komiksowe


Już 6-7 września 2019 roku w ośrodku kultury Baza Zbożowa odbędą się Kieleckie Prezentacje Komiksowe, którym towarzyszyć będzie wydanie komiksowego numeru magazynu "Projektor". Wśród gości imprezy są między innymi Katarzyna Witerscheim, Sławomir Zajączkowski, Krzysztof Wyrzykowski i Hubert Czajkowski. Polecamy!
2019-08-28 - Spotkania, wystawy, imprezy

Kirby i czytanie komiksów


Dziś przypada 102 rocznica urodzin legendarnego rysownika, Jacka Kirby'ego. Z tej okazji od 2010 roku organizowany jest Międzynarodowy Dzień Publicznego Czytania Komiksów (International Read Comics in Public Day). Nie zapomnijcie więc wziąć ze sobą komiksu i czytać go publicznie!
2019-08-28 - Ukazały się

RecenZin


Jeszcze w maju ukazał się w kolekcjonerskim nakładzie "RecenZin", w którym znalazła się tylko komiksowa publicystyka autorstwa Mateusza Smotera. Na wrzesień planowana jest premiera drugiego numeru.
2019-08-02 - Galeria

Sierpień z Egmontem


23 premiery, w tym "Batman Noir" ("Pewnego dnia" tylko jako bonus do pakietu) i "Wiedźmin" Motyki i Strychowskiej, to sierpniowe propozycje komiksowych lektur według Egmontu. Sprawdźcie przykładowe plansze. Nowy tom Moebiusa został przesunięty na wrzesień.