baner Waneko

ARCHIWUM WIEŚCI

2018-03-30 - Galeria

Gazeciarki i spółka


Na kwiecień NSC przygotowało cztery premiery, w tym nowość "Vei". Sprawdźcie plansze! Ważą się też losy "The Black Monday Murders", którego drugi tom ma szanse ukazać się pod koniec miesiąca.
2018-03-24 - Ukazały się

Kowalczuk i spółka


Dziś, na siódmej edycji Krakowskiego Festiwalu Komiksu premierę miał album "Za późno, by przebaczyć & Rad Erwank", którego autorami są Łukasz Kowalczuk oraz Michael Tanner i Jack Teagle. Sprawdźcie, co wyszło z tej współpracy!
2018-03-15 - Zapowiedzi

Marzec i kwiecień kultury i gniewu


Oprócz wznowienia "Pjongjangu" Guy Delisle'a w marcu ukaże się drugi tom "Araba przyszłości" Riada Sattoufa. Natomiast debiutancki "Pan Żarówka" Wojtka Wawszczyka i książka graficzna "Pszczółka" duetu Kirsten Hall i
Isabelle Arsenault ukażą się w kwietniu. Sprawdźcie przykładowe plansze!
2018-03-15 - Galeria

Tyler Cross


Pierwszy tom cyklu "Tyler Cross" zatytułowany "Black Rock" ukaże się jeszcze w marcu. Wydawca planuje wydać w 2018 roku kolejne dwa tomy - trzecia część miałaby ukazać się w grudniu.
2018-03-10 - Galeria

Gromowładna


Pod koniec marca ukaże się pierwszy tom nowej odsłony przygód Thora zatytułowany "Gromowładna", w którym w tę postać wcieli się kobieta. Sprawdźcie przykładowe plansze!
2018-03-10 - Galeria

Egmont w marcu


Okładki 18 komiksów, jakie Egmont zaplanował na marzec. Pierwsza partia tytułów właśnie trafiła do sprzedaży, druga ukaże się pod koniec miesiąca. Sprawdźcie okładki!
2018-03-09 - Galeria

Nowa seria kryminalna


"Briggs Land" to kryminał duetu Brian Wood i Mack Chater. Pierwszy tom o tytule "Kobieca ręka" ukaże się w połowie marca. Cykl opowiada o antyrządowego ruchu secesjonistycznym w USA. Sprawdźcie okładkę i przykładowe plansze z tego komiksu!
2018-03-08 - Zapowiedzi

Marcowy Timof


Na początku drugiej połowy marca ukażą się trzy nowości od Timof Comics, a jeszcze w lutym na rynek trafił dodruk "Fun Home". Sprawdźcie tytuły premier i przykładowe grafiki!
2018-03-04 - Zapowiedzi

Jędrek w Chinach!


吉米 to chińskie imię Jędrka - dwie pierwsze komiksoksiążki z jego przygodami ukażą się w Państwie Środka już w maju. W Polsce w tym roku wyjdzie zaś szósty już tom "Hej, Jędrek!" zatytułowany "Kłopoty z dziewczynami" - sprawdźcie przykładowe ilustracje!