baner

ARCHIWUM WIEŚCI

2009-08-28 - Recenzje

Eden #17


"Najrozsądniejszą rzeczą, którą należałoby zrobić nim zabierzemy się za najnowszy, a zarazem przedostatni tom serii, jest powtórna lektura wszystkich poprzednich."

Klikaj tutaj, by przeczytać Rzut Okiem!
2009-08-19 - Recenzje

Pocztówka z Tineyi


Świat Tineya się zmienia. Nie wszyscy jednak chcą, by to co stare odeszło. Żeby dowiedzieć się więcej o komiksie "Tineya: Stary porządek", który miał promować grę fabularną, wystarczy rzut okiem.
2009-08-15 - Rozmaitości

Oleksicki bloguje


Marek Oleksicki coraz częściej aktualizuje swojego bloga. Obecnie można na nim zobaczyć jedną ilustrację z "Odmieńca", szkice okładki "Frankenstein's Womb" oraz kliknąć w link prowadzący do pierwszej recenzji tego komiksu.
2009-08-12 - Zapowiedzi

Waneko wyda Vampire Knight


Waneko zapowiedziało wydanie pierwszego tomiku mangi "Vampire Knight" na przełomie jesieni i zimy. Ponadto jeszcze w sierpniu mają się ukazać Rewolucjonistka Utena #6 i Great Teacher Onizuka #24.
2009-08-12 - Recenzje

Balsamista #5


"Mogę wspomnieć, że w tomie piątym główny bohater wreszcie decyduje się wyznać miłość Azuce, do której to wzdychał przez wszystkie poprzednie części serii. Ta z pewnością chciałaby usłyszeć od niego „kocham cię”, ale... Czy nie jest na to już za późno, zwłaszcza że pojawia się ktoś trzeci?"

Klikaj tutaj, by przeczytać Rzut Okiem!
2009-08-10 - Rozmaitości

Hanami mikrobloguje


Wydawnictwo Hanami założyło konto na Twitterze i będzie pięć razy w tygodniu (od poniedziałku do piątku) umieszczać na swoim profilu informacje związane z działalnością wydawnictwa. Tweety Hanami można znaleźć pod tym adresem: http://twitter.com/hanamiPL.
2009-08-09 - Zagranica

Marvel w Chicago


marvelcomicsplW kilka tygodni po zakończeniu gigantycznego konwentu w San Diego, wystartował kolejny. Tym razem fani komiksu z Chicago mają szansę na spotkania z twórcami i wysłuchanie tego, co mają do powiedzenia.
2009-08-03 - Recenzje

Dzień hańby/Ostatnia zagrywka Hitlera/Punkt zwrotny


"Zeszyty „Dzień hańby”, „Ostatnia zagrywka Hitlera” oraz „Punkt zwrotny” otwierają serię komiksów poświęconych najważniejszym epizodom II wojny światowej. I to jest dobra wiadomość. Gorzej jest już z samym wykonaniem."

Klikaj tutaj by przeczytać całą recenzję!
2009-08-02 - Zagranica

Marvel po San Diego


marvelcomicsplTen tydzień na gruncie Marvela to echa niedawno zakończonego San Diego ComicCon. Wszyscy wydają się wypoczywać po tym wydarzeniu, ale nawet pomimo tego wydawnictwo znalazło czas by zaprezentować zapowiedzi na październik.