baner

ARCHIWUM WIEŚCI

2007-05-25 - Rozmaitości

E-mail, www - zmiany


Ze względu na wygaśnięcie starej domeny Alei Komiksu (www.komiks.nast.pl) i korzystanie z nowej (www.komiks.nast.pl) zmienia się także adres email do korespondencji - obecnie wygląda on następująco: yaqza@nast.pl.
2007-05-21 - Recenzje

Les Bijoux


Jakiś czas temu wydawnictwo Kasen wrzuciło na nasz rynek 5-o tomową manhwę Les Bijoux. Dziś zapraszamy do przeczytania recenzji całej serii - wystarczy kliknąć w obrazek newsa.
2007-05-20 - Recenzje

Maszin #2


Drugi numer zina "Maszin" zaskoczył swą zawartością grono redakcyjne. Czemu? Przekonajcie się czytając Rzut Okiem - wystarczy kliknąć w obrazek newsa!
2007-05-18 - Wywiady

Wywiad z Robertem Zarębą


W Empikach, kioskach i księgarniach lada dzień dostępny będzie najnowszy, jubileuszowy dziesiąty numer Magazynu Fnatastycznego. A my zapraszamy do wywiadu z jego twórcą i redaktorem - Robertem Zarębą.

Wywiad dostępny po kliknięciu w obrazek newsa.
2007-05-17 - Konkurs

EPW'07 - znajdź scenarzystę/rysownika


Na naszym forum powołany został do życia topic, którego zadaniem jest ułatwienie scenarzystom i rysownikom chcącym wziąć udział w kolejnej, trzeciej już edycji konkursu "Epizody Powstania Warszawskiego" kontaktu i współpracy.

Zachęcamy do korzystania z niego - wystarczy kliknąć w obrazek newsa!
2007-05-17 - Galeria

"Savas" - zobacz plansze


Serdecznie zapraszamy do obejrzenia aż dziewięciu przykładowych plansz z drugiego tomu serii "Biocosmosis".

Klikaj w obrazek newsa, by dowiedzieć się więcej o komiksie i obejrzeć plansze.
2007-05-16 - Artykuły

Nieludzkie postacie, nieludzki czas


"Wojna jest absurdalna i absurd ten trwa długo po jej zakończeniu, gdyż zrozumienie wojny przekracza umiejętności umysłów czasu pokoju. "Achtung Zelig!" mówi o wojnie niecodziennym językiem."

Kliknij w obrazek newsa, aby przeczytać artykuł o komiksie Achtung Zelig autorstwa Aleksandry Duralskiej.
2007-05-14 - Recenzje

Borgia 2


Najnowszy, ociekający krwią, seksem i intrygą album serii Borgia już jakiś czas leży na półkach. Wydawnictwo Taurus znów w natarciu? Zobacz, co do powiedzenia o tym tytule ma recenzent Alei.

Zapraszamy do kliknięcia w obrazek newsa.
2007-05-07 - Rozmaitości

Zmiany na stronie Egmontu


Wiosenne porządki z pewnym opóźnieniem dotknęły także strony WWW wydawnictwa Egmont. Kliknij w obrazek newsa, by ją odwiedzić.