NEWS

- Zagranica

Koniec "Lying in the Gutters"


Rich Johnston, autor "Lying in the Gutters", rubryki o komiksach ukazującej się pod różnymi nazwami od 15 lat, ogłosił koniec jej działalności.
"Lying in the Gutters" ukazywała się w każdy poniedziałek na www.comicbookresources.com. Była najdłużej ukazującą się rubryką o komiksach w historii internetu. Łącząc formy newsów, felietonów, wywiadów i recenzji była doskonałym źródłem informacji o komiksie i przemyśle komiksowym: jego najnowszych projektach, trendach i przekrętach. Stopień wiarygodności każdej z wieści, zbieranych z całego komiksowego światka i internetu, był oceniany przez samego autora poprzez ilustracje sygnalizacji świetlnej.

Johnston rozpoczął tworzenie swojej rubryki 15 lat temu jeszcze w Usenecie. Następnie publikował ją na swojej własnej stronie, by na krótko zagościć na NextPlanetOver. Kolejnym krokiem była witryna Silver Bullet, gdzie utrzymywana była pod nazwą "All The Rage". Ostatecznie Rich przeniósł swój kącik na stronę comicbookresources.com, gdzie przez prawie siedem lat funkcjonowała jako "Lying in the Gutters".

Ostatnia odsłona rubryki dostępna jest tutaj.

[Karol Wiśniewski za www.comicbookresources.com]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-