baner

NEWS

- Zapowiedzi

Nowe serie z Mandragory


Wydawnictwo Mandragora wprowadziło do planów wydawniczych trzy nowe serie:

 • Venom (maj)
 • Lobo Unbound (czerwiec)
 • X4 (czerwiec)
 • Marvel Age Spider-Man (lipiec)

  Każdy z komiksów oferował będzie 24 strony za 5 zł. Wszystkie są dwumiesięcznikami z wyjątkiem X4, który ukazywał się będzie co miesiąc.

 • Venom (scen. Daniel Way, rys. Francisco Herrera) - Venom powraca! Tym razem pojawia się okolicach koła podbiegunowego, gdzie ślad jego wędrówki znaczyć będą martwe ciała...Zdolny przeskakiwać z wielką swobodą z ciała do ciała, ucieka przed tajemniczymi siłami, z których każda dąży do określonych celów. Ale czy to ten sam Venom, którego znamy i obawiamy się? I jak w ten schemat wpasuje się Eddy Brock?

  Lobo Unbound (scen. Keith Giffen, rys. Alex Horley) - w tej 6-częściowej miniserii Lobo stanie do walki o tytuł "Największego Masowego Mordercy w Historii". Nie przyjdzie mu to jednak łatwo, gdyż znajdą się i tacy, którzy sami staną do walki o tytuł...

  X4 (scen. Akira Yoshida, rys. Pat Lee) - 5-cio częściowa miniseria rzucająca X-Men i Fantastic Four do walki z zagrożeniem z kosmosu.

  Marvel Age Spider-Man (scen. Daniel Quantz, rys. Mark Brooks) - seria adaptująca klasyczne historie duetu Lee-Ditko - w nowej oprawie graficznej i z przepisanymi scenariuszami. W pierwszym odcinku pojedynek z Vulture.

  Poniżej - oryginalne okładki pierwszych numerów poszczególnych komiksów:  [Mandragora]

  Tagi

  Mandragora


  Komentarze

  -Jeszcze nie ma komentarzy-