baner

NEWS

- Rozmaitości

Spis serii komiksowych - nowy dział na Alei


Od dzisiaj pod adresem komiks.nast.pl/serie dostępny jest dział "Serie Komiksowe", dzięki któremu można m.in. oglądać okładki komiksów poszczególnych serii.
Już wcześniej można było przeglądać serie komiksowe używając spisu alfabetycznego zawierającego wszystkie komiksy z naszej bazy danych. Teraz jednak stworzyliśmy dział zbierający wyłącznie same serie komiksowe, by można szybko i łatwo do nich dotrzeć.

Co więcej, dodaliśmy możliwość przeglądania okładek wszystkich odcinków danej serii w jednym miejscu. Spis okładek jest jednocześnie spisem wszystkich komiksów należących do danej serii komiksowej. Kliknięcie na dowolną z nich przekieruje do pełnego opisu komiksu.

Link do działu okładkowego znajduje się zarówno w spisie treści (obok tytułu serii) oraz w opisie samych komiksów należących do dowolnej serii (na dole opisu).

Tym samym nasi użytkownicy mogą wybierać między dwoma wersjami spisu. Osoby o słabszych łączach, tudzież nie lubiące zmian, mogą używać "starej" wersji, bez okładek. Natomiast "wzrokowcy" mogą przeglądać zawartość serii używając wersji z okładkami.

Tradycyjnie czekamy na uwagi i opinie od Was!

[Aleja Komiksu]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-