baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Pedro Brito i Joao Fazenda w Polsce


Przypominamy, że dziś i jutro twórcy komiksu "Kobieta mego życia, kobieta moich snów" Pedro Brito i Joao Fazenda będą gościć w Warszawie.
Współorganizatorem wizyty jest Instytut Camoes’a, który wraz z wydawnictwem Taurus Media i sklepem komiksowym Centrum Komiksu zapraszają na:

Dzień 27/11

11:00 – luźna rozmowa z autorami pod hasłem “Mamo, kiedy dorosnę, chcę robić komiksy!”. Sala 217, Instytut Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego (uwaga: spotkanie prowadzone po portugalsku!)

16:30 – Sesja autografów w Centrum Komiksu (Aleja Niepodległości 148)

Dzień 28/11

13:00 – wykład autorski pt. “Kulisy powstawania komiksu "Kobieta mego życia, kobieta moich snów"”. Audytorium Akademii Sztuk Pięknych, Ul. Krakowskie Przedmieście 5

19:00 – Klub Miłośników Komiksu (Tertúlia de Banda Desenhada)- spotkanie z autorami, Galeria Sztuki Rowerowej, Ulica Widok 10 (w programie przekąski i napitki z Portugalii rodem)

Na wszystkie spotkania wejście za free.

Zapraszamy!

[Karol Wiśniewski, Kojot za Taurus Media, blog pRzypAdKiEm]


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

qba -

dżizas, kopiarstwo Was nie opuszcza, hę? jeśli kopiuje się w zasadzie w całości wpis z czyjegoś bloga, strony etc., warto chyba podać źródło (http://przypadkiem.blogspot.com/2008/11 ... brito.html), prawda? przy technice typu copy/wklej nie jest to zbyt trudne...

charlie_cherry -

Faktycznie, omyłkowo pominęliśmy źrodło - pomyłkę naprawiliśmy i przepraszamy za nią blog pRzypAdKiEm.