baner

NEWS

- Rozmaitości

Pierwszy znak apokalipsy


gnrnewsNa chwilę odejdziemy od tematyki komiksu, by podać wstrząsającą wiadomość: 21 listopada światło dzienne ujrzy pierwszy znak wieszczący nadejście apokalipsy.
Owym znakiem jest niewątpliwe premiera nowego albumu grupy Guns N'Roses - "Chinese Democracy". Choć mało kto w to wierzył, 21 listopada, po 17 latach (!) od ostatniej płyty z oryginalnym materiałem grupy oraz po blisko 15 (raz jeszcze - !) latach procesu twórczego, niemożliwe stało się możliwe.

Produkcja płyty przejdzie do historii: pochłonęła kilkanaście milionów dolarów, a przez studio nagraniowe przewinęły się tuziny producentów i muzyków włączając w to koszykarza Shaquilla O'Neila, (którego popisy na szczęście nie znalazły się na płycie) oraz Bucketheada - wirtuoza gitary, który cały czas nosi na twarzy maskę, a na głowie kubełek KFC. Warto też dodać, że z oryginalnego składu grupy, która zdominowała muzykę rockową przełomu lat 80-tych i 90-tych, pozostał jedynie wokalista W. Axl Rose wraz z klawiszowcem Dizzym Reedem.

Eksperci z całego świata nie mają wątpliwości: wydanie "Chinese Democracy" to pierwszy znak nadchodzącej apokalipsy. Pozostaje nam wyczekiwać na dwa pozostałe Znaki Końca: wydania "Duke Nukem Forever", gry która jest nieprzerwanie w produkcji od 1997 roku oraz kontynuacji przygód "Funky'ego Kovala", które są nieustannie obiecywane przez jego twórców. Nadmieńmy, że ostatni jak dotąd komiks z Funkym powstał w 1991 roku.

gnrchinesedemocracy
Okładka "Chinese Democracy"


[Karol Wiśniewski]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-