reklama baner reklama
baner

NEWS

- Film

Wrześniowa odsłona kolekcji Marvela


manimwrzesienWe wrześniu ukażą się kolejne animowane filmy na DVD z najpopularniejszymi bohaterami komiksów Marvela. Tym razem będą to "X-men", "Iron Man" i "Silver Surfer".
Z informacji od wydawcy:

Iron Man, Silver Surfer, X-Men to kolejni bohaterowie serii filmów DVD z najpopularniejszymi postaciami z komiksów Marvela.

Niesamowite przygody srebrnoskórego herosa, grupy mutantów i niepokonanego wynalazcy to druga odsłona kolekcji filmów animowanych z superbohaterami komiksów Marvela. Wrześniowe wydania DVD to historia nieustraszonego Silver Surfera, który został skazany przez nikczemnego Galactusa na wieczne poszukiwanie własnej planety i opowieść o walczącej o pokój między gatunkami grupie mutantów X-Men. Długie jesienne wieczory z pewnością umilą także perypetie Iron Mana, Obrońcy Dobra, który dzięki skonstruowaniu niezniszczalnej zbroi zyskuje nadludzką siłę i ochronę przed każdym wrogim atakiem.

Pierwsza w Polsce seria filmów Marvel powstała dzięki współpracy dystrybutora Media Service i wydawcy firmy Kartunz, a zainaugurowali ją Spider-Man, Hulk i Fantastyczna Czwórka. Opowieści o komiksowych superbohaterach będą się ukazywać przez najbliższe dwa lata – łącznie w sklepach pojawi się aż 86 wydań z pełnym dubbingiem aktorskim. Na fanów komiksu co miesiąc będą czekały zestawy dwóch płyt DVD z przygodami trzech wybranych herosów.

Boxy DVD z przygodami kolejnych bohaterów serii Marvel do kupienia już od 19 września za jedyne 49,99 zł w sklepach specjalistycznych, dużych sieciach handlowych, sieci sklepów SMYK oraz w wybranych sklepach internetowych. Więcej informacji o serii Marvel można znaleźć na stronach patronów medialnych: Filmweb.pl, Marvelcomics.pl oraz Esensja.pl.


silversurferanim1ironmananim1

xmeananim1

[Karol Wiśniewski za Media Service]


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

Tigana -

Po za "X men" te seriale są, moim zdaniem, średnie. I mimo wszystko dużo sobie liczą za kreskówki powtarzane od kilku lat w telewizji.