reklama baner reklama
baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Bardzo Atrakcyjny Konwent Anime


baka2k8newsW dniach 4-5 października 2008 roku w Zespole Szkół Integracyjnych przy ulicy Nowodworskiej 78/82 we Wrocławiu odbędzie się B.A.K.A. Y2K8 czyli Bardzo Atrakcyjny Konwent Anime. Organizatorzy zapraszają wszystkich fanów mangi, anime, wszelkich azjatyckich klimatów (i nie tylko) do wspólnej zabawy.
Kilka słów od organizatorów zorganizowanych:

B.A.K.A. Y2K8 czyli Bardzo Atrakcyjny Konwent Anime zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy i mile spędzonego czasu w gronie miłośników Japonii i wszelkich tematów z nią związanych! W tym roku odwiedzi nas japońska mafia - yakuza! Znaczy się przyjęliśmy konwencję yakuza, tak więc czarne garnitury i gangsterski uśmieszek mile widziane! :)

Konwent odbędzie się w dniach 4-5 października 2008 roku w Zespole Szkół Integracyjnych przy ulicy Nowodworskiej 78/82 we Wrocławiu znajdującej się na osiedlu Nowy Dwór. Wszelkie informacje (jak np. informacje o dojeździe z dworca do konwentowej szkoły) dostępne są na stronie konwentu - http://www.baka.swat.pl - na której na bieżąco ukazywać będą się informacje o patronach, sponsorach, współpracy programowej jak i atrakcjach konwentowych. ­

Na przybyłych czekać będzie wiele ciekawych atrakcji które rozpoczną się w sobotę o godzinie 10:00 a zakończą w niedzielę o godzinie 14:00. Na konwencie działać będzie praktycznie non stop, koło 11 sal w których trwać będą atrakcje, również na dziedzińcu szkolnym będzie się działo! Informacje o cenach wejściówek oraz szeregu zniżek znajdziecie na stronie konwentu.

A w planach szereg (mniej lub bardziej) zakręconych konkursów, ciekawe panele poruszające różne tematy, gry karciane jak np. L5R+nauka gry, GO, sala konsolowa z mnóstwem gier i bardzo atrakcyjnymi nagrodami (w tym nowa konsola), SingStar, dla lubiących poskakać - DDR, warsztaty w tym szereg warsztatów rysunkowych poruszających różne tematy dotyczące rysunku, wciągające LARPy, pojedynki na bezpieczne miecze, noce tematyczne, interesujące pokazy (między innymi Kyudo) oraz coś dla ucha i zakręceni nóżką czyli koncerty oraz wiele innych atrakcji! Jak zawsze fani J-Rocka zapewne znajdą u nas coś dla siebie w J-Rock Roomie.

Zapraszamy serdecznie!


[Karol Wiśniewski za Anna "USAGI" Bańkowska]


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

weiter -

Oj oj oj
BAKA odbedzie sie w ten sam weekend co MFK.
Czy organizatorzy wzieli to pod uwage?
To chyba nie jest najlepszy pomysl.

Cello -

raczej watpie zeby to wzieli pod uwage. wiekszosc mangowcow to ignoranci poza M&A swiata nie widzacy wiec watpie zeby "jakies" tam komiksy niepochodzace z japonii ich interesowaly.

weiter -

A o tym to nie wiedzialem. :)
Z tego co pamietam to w zeszlym roku byl blok mangowy na MFK,
dlatego sie zdziwilem, ze organizuja osobny festiwal dla siebie
w tym samym terminie.

Barhadad -

Hej Cello, bez przesady. Równie dobrze mangowcy mogliby stwierdzić: "Większoœć fanów frankofonów to ignoranci (co niestety często jest zgodne z prawd¹)". A swoj¹ drog¹ panele mangowe na MFK zawsze były traktowane po macoszemu, spychane na niedziele, a jak wiadomo na ten dzień mało kto zostaje. Nic dziwnego, że wielbiciele tej konwencji nieco się wpienili i urz¹dzaj¹ własn¹ imprę.