baner

NEWS

- Rozmaitości

''Batman Begins'' - zapowiedź gry


Już 24 czerwca w sklepach pojawi się wydana przez EA Polska gra Batman Begins.

Strach to Twoja broń

Zejdź do podziemia Gotham City jako legendarny Mroczny Rycerz w grze wideo Batman Begins™. Jej premiera odbędzie się wraz z pojawieniem się na ekranach kin filmu studia Warner Bros. Pictures pod tym samym tytułem. "Batman Begins" to niesamowita gra, w której strach wykorzystywany jest jako jedna z broni. Fabuła zgłębia początki legendy o Batmanie, przedstawiając historię pojawienia się dobrego Mrocznego Rycerza w Gotham City. Gracze będą mieć niepowtarzalną okazję, by wcielić się w postać Bruce’a Wayne’a oraz jego alter-ego - Batmana. Wykorzystując strach, intelekt oraz szeroki wachlarz zaawansowanych technicznie gadżetów, zwalczą złowrogie siły zagrażające miastu. W międzyczasie zmierzą się z takimi przeciwnikami, jak chociażby: Scarecrow, Ra’s Al Ghul oraz Carmine Falcone. Ta gra wywróci gatunek tzw. skradanek do góry nogami, bowiem gracze wreszcie wcielą się w łowcę, a nie zwierzynę. Batman Begins to świat Batmana, jakiego jeszcze nie widzieliście! Podchodząc przestępców z ukrycia, gracze odkryją wiele nowych sposobów na sparaliżowanie strachem nawet najtwardszych zbirów, zanim w ogóle zdecydują się na walkę wręcz lub przesłuchiwanie swoich ofiar. W grze pojawia się wiele ciekawych lokacji, w tym m.in. szpital psychiatryczny Arkham, ciemne aleje Gotham City oraz starożytny klasztor usytuowany wysoko w Himalajach. Mrok będzie Twoim najlepszym przyjacielem w tej ekscytującej interaktywnej przygodzie wydanej wraz z premierą najnowszego filmu o Batmanie w reżyserii Christophera Nolana.

Najważniejsze cechy
 • Strach to Twoja broń: Podkradaj się i terroryzuj przeciwników lub atakuj ich z góry, eliminując jeden po drugim. Umiejętnie korzystaj z otoczenia, aby obracać wrogów przeciwko sobie i wygrywać pojedynki bez walki. Usuwaj nieprzyjaciół przeprowadzając zabójcze ataki z powietrza, a następnie obserwuj jak rośnie poziom strachu u pozostałych zbirów.
  Interaktywne środowisko: Gracze muszą w odpowiedni sposób wykorzystywać elementy otoczenia - wdrapywać się na budynki, ześlizgiwać się pomiędzy dachami, wywoływać eksplozje oraz uwalniać chorych umysłowo więźniów szpitala psychiatrycznego Arkham, by stanęli do walki z przeciwko swoim wrogom. Przywróć praworządność w mieście!
 • Filmowe pojedynki: W tej grze sztuki walki dalekiego wschodu oraz powalające ciosy stworzone wyłącznie na potrzeby Batman Begins odtworzono wiernie, dzięki współpracy z koordynatorem odpowiedzialnym za wyczyny kaskaderskie w filmie.
 • Pas „niezbędnik” nietoperza – Wdrapuj się na budynki używając specjalnego Batharpunu, rzucaj Batarangiem, eliminując wrogów i niszcząc otoczenie lub przywołuj rój nietoperzy korzystając z Bat Transpondera. Dostępne są również kable optyczne i wytrychy.
 • Batmobil – Rozgrzej do czerwoności asfalt i dachy w Gotham City, kierując niesamowitym pojazdem i prowadząc z jego pokładu błyskawiczną walkę z bezprawiem.
 • Poznaj Gotham City: Batman Begins przenosi graczy do świata Batmana i zapoznaje z początkami pochodzenia legendy o Mrocznym Rycerzu, oferując rozgrywkę zarówno jako Bruce Wayne, jak i jego alter-ego Batman. Przez alejki Gotham City i głębię jaskini nietoperza, aż po pokręcone wnętrza Arkham - szpitala psychiatrycznego dla superzłoczyńców.
 • Epicka opowieść – Scenariusz tej gry napisał J.T. Petty, autor fabuły m.in. Tom Clancy’s Splinter Cell. "Batman Begins" pozwala graczom zagłębić się jeszcze bardziej w sugestywnym świecie filmu Christophera Nolana.

  Klikaj tutaj by obejrzeć galerię screenów z gry.

  [EA Polska]
 • Tagi

  Batman: Początek


  Komentarze

  -Jeszcze nie ma komentarzy-