baner

NEWS

- Rozmaitości

Nowy KaZet już online


W sieci pojawił się kolejny numer Magazynu Miłośników Komiksu "KZ".
Oto, co o zawartości numeru pisze redaktor naczelny KaZetu, Jakub "Tiall" Syty:

Szczególną uwagą obdarzona została osoba i twórczość Petera Milligana.
Ponadto, w numerze znalazły się recenzje trzech filmów opartych o komiksy, tj. "Źródło", "Spider-Man 3" oraz "Fantastyczna Czwórka": "Narodziny Srebrnego Surfera". Nie zabrakło tekstów o komiksach wydanych za granicą, m.in. "Essex County vol. 1", "Houshin Engi", a także recenzji albumów wydanych w Polsce, m.in. "Karuzela głupców", "Insekt".
Przygotowaliśmy również dwa teksty dotyczące pozycji, które swoje premiery będą miały w najbliższym czasie - bardzo popularnej w Japonii mangi "Death Note" oraz kultowego dzieła Franka Millera pod tytułem "Ronin". Na uwagę zasługuje wywiad z Jackiem Kowalskim, autorem rysunków do komiksu "Lustro czasu" - albumu promującego miasto Jarocin. "KZ" przygotował również konkurs dla czytelników. Serdecznie zapraszamy do lektury!


Klikaj tutaj by zacząć lekturę.

[Yaqza]


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

lion -

No to pięknie :roll: . Faktycznie w tekście nie ma żadnej informacji, że jest on zrzynką i de facto plagiatem :roll: . Oj wstyd panowie :roll: , a teraz jesli chodzi o teksty w magazynie, to mnie bardzo ciężko szła lektura artykułów właśnie niejekiego "chudego" Chudzińskiego :roll: . Momentami teksty o Milliganie były naprawdę ciężkostrawne. Moim zdaniem autor musi popracować przede wszystkim nad stylem swoich artykułów. Mówiąc krótko, naprawdę cięzko mi się czytało teksty o milliganie, były one momentami bełkotliwe i ciężko było połapać się co i jak. Reszta tekstów w miarę porządku. Kiedys wydaje mi sie, że KZ prezentował zdecydowanie wyższy poziom. Ostatnio ten magazyn lekko podupadł, ale nadal mam zamiar go czytać.
lion

marcholt -

Strasznie męczył mnie jezyk autora tekstu o THE EXTREMIST - no i przypadkiem natknąłem się na stronę:
http://goodcomics.comicbookresources.co ... extremist/
tekst w KZ to tłumaczenie tegoż. Niedopracowane - ale jednak tłumaczenie. "CHUDY" Chudziński mógłby to jakoś zaznaczyć.
Chyba że nie doczytałem - i jest to gdzieś napisane ze to tekst Grega Burgasa z CBR.CC... jak tak to przepraszam.

eskos -

Ciekawe artykuły o Milliganie. Z nowości ciekawie zapowiada się historia o Spidermanie "Back in black".

vision2001 -

Nareszcie!!! Dlugo oczekiwany kolejny KaZet!!!